Mesutas Ozilas | Scanpix nuotr.

Mesutas Ozilas | Scanpix nuotr.

Buvęs Londono „Arsenal“ žaidėjas Emmanuelis Petitas mano, kad Mesutas Ozilas jau prarado motyvaciją futbolui ir tiesiog laukia savo karjeros pabaigos.

Vokietis pastaruoju metu sulaukia ypač daug kritikos dėl savo žaidimo. Nors jis praėjusią žiemą pasirašė naują sutartį su Londono ekipa, pagal kurią per savaitę uždirba net po 350 tūkst. svarų sterlingų, jis nė iš tolo neprimena komandos lyderio.

Iš tiesų, pastaruoju metu netgi spekuliuojama, kad klubas jį nori parduoti ir yra pasirengęs tokiam žingsniui, jog įsipareigotų M.Ozilą nupirkusiam klubui mokėti dalį vokiečio atlyginimo.

E.Petitas mano, kad M.Ozilas jau pasiekė viską, ką savo karjeroje buvo užsibrėžęs, todėl dabar prarado motyvaciją bei primena tik savo paties šešėlį.

„Manau, kad jis prarado motyvaciją ir aistrą, troškimą. Dabar atrodo taip, jog jis tiesiog lauktų savo karjeros pabaigos.

Žaidėjams dažnai būna taip, kad jie praranda motyvaciją. Nesame robotai. Kartais būna taip, kad pradedi naują sezoną ir viskas atrodo ne taip, kaip turėtų būti. Labai sunku visą laiką žaisti tokiu pačiu lygiu.

Jeigu uždirbti daug pinigų, esi laimėjęs daug titulų, o dar jeigu prie viso to turi problemų asmeniniame gyvenime… Nežinau, kas darosi jo asmeniniame gyvenime, tačiau matau, kas darosi aikštėje ir jo kūno kalba nėra įkvepianti.

Dėl to neramu, nes visuomet tikiuosi, kad jis gali nuveikti ką nors gero ne tik dėl savęs, bet ir dėl klubo. Jis yra nuostabus futbolininkas, bet jam reikia meilės.

Dabar yra sausis, po dviejų savaičių užsivers perėjimų langas. Nemanau, kad jis paliks klubą. Kurgi jis keliautų? Kur norėtumėte, kad M.Ozilas baigtų savo karjerą? Neturiu nieko prieš Kiniją, bet nenorėčiau, kad jis pasirinktų tokį kelią.

Manau, kad klubui reikia M.Ozilo. O M.Ozilas turi suprasti, kad jis turi įveikti savo sunkumus ir kovoti iki pabaigos. Jis turi kažkokiu būdu išsaugoti savo garbę“, - teigė E.Petitas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 02-19 Manchester City 21 : 30 West Ham United
Šeš 02-22 Chelsea 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 02-22 Southampton 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-22 Sheffield United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-22 Burnley 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 02-22 Crystal Palace 17 : 00 Newcastle United
Šeš 02-22 Leicester City 19 : 30 Manchester City