Nowitzki ir Dončičius | Scanpix nuotr.

Luka Dončičius Teksaso derbyje buvo arti trigubo dublio, tačiau su Dalaso „Mavericks“ (20/24) komanda patyrė pralaimėjimą.

Ricko Carlisle‘o auklėtiniai namuose 101:105 (35:20, 21:25, 24:30, 21:30) pripažino San Antonijaus „Spurs“ (26/20) komandos pranašumą.

Trečiasis šaukimas per 36 minutes pelnė 25 taškus, atkovojo aštuonis kamuolius ir atliko aštuonis rezultatyvius perdavimus.

Jis tapo pirmuoju naujoku nuo 2010 metų, kai debiutiniame sezone 25 taškus įmetė mažiausiai penkiose rungtynėse iš eilės.

Dalaso komanda pirmajame kėlinyje pirmavo 23-4, tačiau „Spurs“ atsitiesė ir Marco Belinelli metimas paskutiniojo kėlinio pradžioje lygino rezultatą ties 80 taškų. Po 27 sekundžių DeMaras DeRozanas išvedė svečius į priekį.

Wesley Matthewso tritaškis likus 55 sekundėms mažino „Spurs“ pranašumą 101-99. Kitoje atakoje D.DeRozanas pelnė du taškus, L.Dončičius atakavo pro šalį ir M.Belinelli baudos metimai įtvirtino „Spurs“ pergalę.

Dalaso klubas pralaimėjo penktą kartą per paskutines septynias rungtynes.

„Spurs“: Marco Belinelli 17, DeMaras DeRozanas (9 rez. perd.), Patty Millsas ir Rudy Gay po 14, Brynas Forbesas ir Davisas Bertanis po 12, LaMarcusas Aldridge‘as 8.

„Mavericks“: Luka Dončičius 25 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Wesley Matthewsas 13, Dorianas Finney-Smithas 12, Harrisonas Barnesas 11, DeAndre‘as Jordanas ir Dwightas Powellas po 9.