Balys Bardauskas | Marijos Dubickienės nuotr.

Balys Bardauskas | Marijos Dubickienės nuotr.

 Vienišų herojų klasės „Original by Motul“ Dakaro ralio devintame etape sėkmingai finišavo vilnietis Balys Bardauskas, iš 17 šios kategorijos startavusių lenktynininkų užėmęs 12-ąją vietą. Čia pergalė atiteko prancūzui Arnold Brucy su KTM, bendroje įskaitoje finišavusiam 27 pozicijoje.

Po šio etapo „Original by Motul“ kategorijos lenktynės, kurių greičio ruožuose ir bivakuose motociklininkai verčiasi be techninės pagalbos ir patogumų, pasiglemžė dar du sportininkus. „Kamikadzių“ klasėje liko jau tik 47 proc. Dakarą pradėjusių motociklininkų.

„Prisivalgiau daug dulkių“, – po finišo kalbėjo B. Bardauskas.

Jis pasakojo, kad kopose buvo didelis karštis. Kaip ir vakar, šiandien jis vėl įkrito į vadinamąjį „filtrą“, smulkios frakcijos smėlio duobę. „Mano draugas Janas irgi įkrito į tą pačią duobę. Bet mus greitai ištraukė numeris Bilas (Bill Conger‘is), važiavęs su bagiu. Jį pernai aš tempiau, kai jam buvo bėdos su motociklu. Likimas, ne kitaip“.

Šiame etape bendroje įskaitoje jis klasifikavosi 72 vietoje.

Vilnietis yra pirmasis lietuvis, metęs iššūkį „Original by Motul“ lenktynininkų kategorijoje. Šios kategorijos lenktynininkai maloniai vadinami „kamikadzėmis“ ir „smėlio romantikais“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų