Anthony Martialis ir Marcusas Rashfordas | Scanpix nuotr.

Anthony Martialis ir Marcusas Rashfordas | Scanpix nuotr.

Laikinasis „Manchester United“ treneris Ole Gunnaras Solskjaeras yra įsitikinęs, kad jaunasis klubo puolėjas Marcusas Rashfordas gali pasiekti Harry Kane‘o lygį ir tapti vienu pavojingiausių žaidėjų pasaulyje.

Pastaraisiais metais Londono „Tottenham“ lyderis yra laikomas vienu geriausių savo pozicijos futbolininkų visame pasaulyje, o ir demonstruoja stabiliai gerą sportinę formą ir taiklumą.

Tuo tarpu O.G.Solskjaeras yra įsitikinęs, kad vieną dieną ir 21-erių M.Rashfordas galės pasigirti tokiais pasiekimais, kaip ir H.Kane‘as.

„Jis gali tapti aukščiausio lygio puolėju. Mes galime kalbėti apie H.Kane‘o klasę ir žaidimą, manau, kad vėliau lygiai taip pat kalbėsime ir apie M.Rashfordą. Jis turi pakankamai potencialo, kad pasiektų tokį lygį.

Jis turi gąsdinantį greitį, jis jau yra stipresnis nei anksčiau ir gali išlaikyti kamuolį atakų metu. Jis puikiai sujungia mūsų žaidimą. Jis yra šaunus futbolininkas, su kuriuo dirbti yra vienas malonumas“, - pagyrimų jaunam puolėjui negailėjo O.G.Solskjaeras.

Prieš „Manchester United“ susitikimą su „Tottenham“ norvegas negailėjo ir gerų atsiliepimų apie būsimą savo varžovą – Mauricio Pochettino.

„Tik kartą su juo susitikau, su juo buvo malonu pabendrauti, turėjome tikrai šaunų pokalbį. Jis turbūt yra labai geras treneris, bet to reikėtų klausti kitų. Tačiau iš išorės jis atrodo būtent taip.

Jis turi gerų futbolininkų, bet aš taip pat. Kai turi gerų futbolininkų, lengviau žaisti atakuojančiu stiliumi ir būtent taip, kaip pats to nori. Jis turi daug gerų futbolininkų“, - teigė O.G.Solskjaeras.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų