Dejanas Lovrenas | Scanpix nuotr.

Dejanas Lovrenas | Scanpix nuotr.

Kroatijos rinktinės gynėjas Dejanas Lovrenas sulaukė bausmės už savo viešus pasisakymus apie Sergio Ramosą ir buvo diskvalifikuotas vienerioms rungtynėms.

Kroatas po 2018 metų lapkritį laimėtų UEFA Tautų lygos rungtynių prieš Ispaniją rezultatu 3 – 2 savo „Instagram“ paskyroje patalpino vaizdo įrašą, kuriame gyrėsi trenkęs alkūne S.Ramosui, taip pat įžeidinėjo varžovų rinktinę.

Jis taip pat kalbėdamas su žurnalistais teigė, kad rungtynių metu aikštėje Ispanijos rinktinės futbolininkai elgėsi nepagarbiai ir nemokėjo susitaikyti su patirtu pralaimėjimu.

UEFA galiausiai nutarė, kad D.Lovrenas pažeidė etikos taisykles ir dėl to nusprendė skirti jam bausmę: jis diskvalifikuotas vienerioms Kroatijos rinktinės rungtynėms.

Tai reiškia, kad gynėjas negalės dalyvauti atrankos į 2020 metų Europos čempionatą rungtynėse su Azerbaidžanu, kurios vyks šių metų kovą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.