Floydas Mayweatheris prieš Tenshiną Nasukawą | Scanpix nuotr.

Floydas Mayweatheris prieš Tenshiną Nasukawą | Scanpix nuotr.

 Bokso legenda amerikietis Floydas Mayweatheris naujųjų metų išvakarėse parodomojoje kovoje greičiau nei per 3 minutes tris kartus į nokdauną pasiuntė Japonijos kikbokso žvaigždę Tenshiną Nasukawą ir laimėjo techniniu nokautu.

Ne vienas kovinio sporto sirgalius ir ekspertas stebėjosi, kaip lengvai F.Mayweatheris tris kartus į nokdauną pasiuntė varžovą ir pribaigė jį taip greitai. Pasklido kalbos, kad ši kova galėjo būti surežisuota, tačiau tokiai nuomonei pritaria ne visi. Vienas garsiausių MMA komentatorių Joe Roganas siūlo visiems kritikams atkreipti dėmesį į kovotojų svorio kategorijas.

„Daugelis žmonių galvoja, kad tai buvo surežisuota kova. Jei neklystu, tai buvo 120 svarų kovotojas, kuris ringe susitiko su geriausiu visų laikų boksininku. Supraskite, tai nebuvo surežisuota. Nesuprantu, kodėl daugelis taip mano. Tas vyrukas kaunasi svorio kategorijoje iki 126 svarų. Tai yra tikrasis jos svoris. Jis mažylis. Jau pirmu kairės rankos „kabliu“ Floydas kliudė jo smilkinį. Tada smogė dešine, vėl kairės rankos „kabliu“, vėl dešine ir tada varžovas krito. Manau, kad tas kairės rankos smūgis į smilkinį labiausiai sužalojo varžovą. Tas vyrukas atėjo ne į savo lygą. Toli gražu. Juokingiausia tai, kad jei japonui būtų leista naudoti kojų spyrius, jis būtų sutriuškinęs Floydą“, - tikino J.Roganas.

Japonas išties didžiąją karjeros dalį kaunasi svorio kategorijoje iki 126 svarų (57 kg), o daugiausiai prieš kovą yra svėręs 128 svarus (58 kg). Kova su F.Mayweatheriu vyko svorio kategorijoje iki 147 svarų (beveik 67 kg). Amerikietis profesionalo karjeros pradžioje yra kovojęs ir 130 svarų kategorijoje, bet vėlesnėje karjeros stadijoje jam mesti svorį darėsi sunkiau, tad jis perėjo į sunkesnę kategoriją.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 06-29 Panevėžys 16 : 00 Žalgiris
Šeš 06-29 Kauno Žalgiris 18 : 00 Palanga
Šeš 06-29 Sūduva 19 : 00 Atlantas
Šeš 06-29 Riteriai 20 : 00 Stumbras
Ket 07-04 Palanga 18 : 00 Panevėžys
Ket 07-04 Sūduva 20 : 00 Kauno Žalgiris

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141