Tomas Makarovas | Organizatorių nuotr.

Vokietijoje penktadienį prasidėjo pasaulio fechtavimo taurės etapas. Vyrų špagos rungtyje startavo ir trys Lietuvos atstovai.

Grupės etape Tomas Makarovas laimėjo 4 kovas iš 6, bet dėl prastesnių rodiklių praleido į priekį du tiek pat pergalių šventusius fechtuotojus, o galutinėje grupės įskaitoje buvo 4-as. Leonardas Kalininas su dviem pergalėmis savo grupėje liko 6-as, o taip pat 2 kovas laimėjęs Povilas Markevičius – 7-as.

Atkrintamųjų varžybų starte T.Makarovas 15:13 įveikė čeką Martiną Hoyerį, bet antrajame rate 11:15 neatsilaikė prieš gerokai aukštesnį reitingą turėjusį žydą Ido Herpę. L.Kalininas pirmajame rate 12:15 nusileido amerikiečiui Adamui Rodney, o P.Markevičius į atkrintamąsias varžybas nepateko.

Galutinėje įskaitoje T.Makarovas buvo 138-as, L.Kalininas – 222-as, o P.Markevičius – 265-as tarp 324 dalyvių.

Šeš 06-29 Panevėžys 16 : 00 Žalgiris
Šeš 06-29 Kauno Žalgiris 18 : 00 Palanga
Šeš 06-29 Sūduva 19 : 00 Atlantas
Šeš 06-29 Riteriai 20 : 00 Stumbras
Tre 07-03 Sūduva 20 : 00 Kauno Žalgiris