Laurynas Grigelis | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Laurynas Grigelis | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

 Ketvirtadienį Kolambuse (JAV) tęsėsi ATP „Challenger“ serijos „The Columbus Challenger“ vyrų teniso turnyro pagrindinio etapo kovos, kuriose dalyvavo ir 27-erių metų lietuvis Laurynas Grigelis (ATP-283). Vienetų varžybų trečiame rate lietuvis per 2 valandas 13 minučių 6:7 (4:7), 6:4, 2:6 nusileido 22-ejų metų britui Janui Choinski (ATP-291).

Tai buvo antroji šių tenisininkų tarpusavio dvikova istorijoje. Prieš du metus vykusiame turnyre pergalę 6:4, 7:5 taip pat šventė J.Choinski.

Nors L.Grigelis atliko kur kas daugiau neatremiamų padavimų (13 prieš 4), tačiau padarė ir daugiau dvigubų klaidų (6 prieš 2).

Į aštuntfinalį patekęs J.Choinski užsitikrino 15 ATP vienetų reitingo taškus bei 1460 JAV dolerių čekį.

Kitame etape J.Choinski susikaus su 20-mečiu amerikiečiu Jeffrey Wolfu (ATP-366), kuris trečiame rate vos per 49 minutes 6:0, 6:0 sutriuškino 24-erių metų kanadietį Filipą Peličo (ATP-244).

ATP „Challenger“ serijos vyrų teniso turnyro Kolambuse prizų fondą sudaro kiek daugiau nei 54 tūkst. JAV dolerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

01-26 „Dzūkija“ 17:20 „Rytas“
01-26 „Šiauliai“ 18:00 „Neptūnas“
01-27 „Skycop“ 17:00 „Pieno žvaigždės“
01-27 „Juventus“ 17:00 „Žalgiris“

Eurolyga 2018/2019

01-24 Stambulo „Fenerbahce“ 19:30 Pirėjo „Olympiakos“
01-24 Tel Avivo „Maccabi“ 21:30 Atėnų Panathinaikos
01-24 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Kauno „Žalgiris“
01-24 Madrido „Real“ 22:00 Stambulo „Anadolu Efes“
01-25 Maskvos srities „Chimki“ 19:00 Miuncheno „Bayern“
01-25 Stambulo „Darussafaka“ 19:15 Vitorijos „Baskonia“
01-25 Podgoricos „Budučnost“ 20:00 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
01-25 „Barcelona“ 22:00 Maskvos CSKA
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 01-20 Huddersfield Town 15 : 30 Manchester City
Sek 01-20 Fulham 18 : 00 Tottenham Hotspur
Ant 01-29 Wolverhampton … 21 : 45 West Ham United
Ant 01-29 Huddersfield Town 21 : 45 Everton
Ant 01-29 Arsenal 21 : 45 Cardiff City
Ant 01-29 Fulham 21 : 45 Brighton & Hov…
Ant 01-29 Newcastle United 22 : 00 Manchester City
Ant 01-29 Manchester United 22 : 00 Burnley
Tvarkaraščiai

Pasaulio U-20 II diviziono A grupės ledo ritulio turnyras


Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141