Žalgiris | „Žalgirio“ nuotr.

Kauno „Žalgirio“ komanda Eurolygos turnyre patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai svečiuose 61:78 (11:19, 18:24, 15:14, 17:21) pripažino Stambulo „Fenerbahče“ krepšininkų pranašumą.

Žalgiriečiai šią savaitę abejas rungtynes pralaimėjo 38 taškų deficitu.

„Žalgirio“ komandoje debiutavęs Deonas Thompsonas per 2:31 minutes pelnė du taškus ir atkovojo kamuolį.

Lietuvos čempionų gretose rezultatyviausias su 12 taškų buvo Brandonas Daviesas.

„Žalgiris“ rungtynes pradėjo pelnydamas pirmuosius penkis taškus, tačiau „Fenerbahče“ į tai atsakė aštuoniais taškais be atsako ir iniciatyvos šeimininkai nepaleido.

Pirmajame kėlinyje Kauno komandoje debiutavo Deonas Thompsonas ir jis per pirmąją savo ataką pelnė du taškus.

Po pirmojo kėlinio „Žalgiris“ atsiliko 11-19, o 13-ąją minutę Kosto Slouko taškai didino skirtumą 11-25.

Laurynas Birutis ir Edgaras Ulanovas atgaivino „Žalgirio“ puolimą, bet šeimininkai taip pat atsakydavo tuo pačiu, o 14-ąjį savo tašką 16-ąją minutę pelnęs K.Sloukas didino svečių deficitą 19-36. Po dviejų kėlinių „Žalgiris“ atsiliko 29-43.

Po trečiojo kėlinio „Žalgiris“ savo deficitą sumažino minimaliai, o paskutinį ketvirtį svečiai Brandono Davieso ir Nate‘o Wolterso iniciatyva pradėjo atkarpa 6-0 ir priartėjo 50-57.

„Žalgiris“ tada praleido penkis taškus be atsako, o Artūro Milaknio tritaškis mažino skirtumą 53-62. Tačiau po to svečiai taškų nepelnė daugiau nei tris minutes, Stambulo klubas per šį laiką surinko šešis ir žalgiriečiai neišsigelbėjo.

„Žalgiris“ kitą savaitę namuose susitiks su pirmajame rate įveikta Atėnų „Panathinaikos“.

Kauniečiai per visas rungtynes pataikė tik du tritaškius iš šešių, o varžovams dvitaškius leido mesti 72,2 proc. taiklumu – 26 iš 36.

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 12 (5/11 dvit., 2/2 baud.), Paulius Jankūnas 9, Nate‘as Woltersas 8, Laurynas Birutis 7, Artūras Milaknis ir Marius Grigonis po 6, Aaronas White‘as 5, Edgaras Ulanovas 4.

„Fenerbahče“: Melihas Mahmutoglu ir Kostas Sloukas po 14, Janas Vesely 13, Nicolo Melli ir Joffrey Lauvergne‘as po 8, Nikola Kaliničius 6.

Žiūrėk Eurolygos rungtynes internetu HD kokybe čia>>

belekas
2019-01-11 15:21:15
dar reiketu atsikratyti Woltonu ir Walkupu westermanu nes is ju nulis netempe eurolygos lygio
belekas
2019-01-11 15:18:47
Milakni i lkl komanda biruti skolint del jankuno dauk klaustuku ulanovas nevertas savo pinigu zaidimas apgailetinas
Ole!
2019-01-11 10:50:47
Super! Labai smagu matyti zalgiri duobeje, Europos sezonas bus baigtas netrukus, gales i LKL fokusuotis.
2019-01-11 09:46:08
eilini karta zalgiriuko asilu banda buvo sutrypta ir pagaidinta..geda Lietuvai..
Titis25
2019-01-11 01:16:50
Sis sezonas jau zluges,nepateks i astuntuka..
gerdas
2019-01-10 21:58:54
Sarai pasitrauk is trenerio posto vien rekdamas nieko nenuveiksi
hmm
2019-01-11 00:14:40
Jo, siulau perpirkt Adomaiti...paskutine vieta butu garantuota!
Dusk
2019-01-11 07:40:45
Priedurni tu eik krapikui siknos buciuot jis gi nerekia ai pala jis ivis nieko nedaro
Varnalėša
2019-01-10 21:46:45
Visu pirma reiktu Puolima keist kiek galima su tuo pačių arkliuku jot? Nejaugi rimtai tikimasi kad viska per Daves po lenta sumeste ir uzteks? Praaitais metais pangosas micicius buvo kurie paivairino puolima dabar tai grybai per Deivisa ein viskas. Reikejo nepagailet tu pora limonu miciciui ir pangosui, butu gal ne 15 zaideju o 10 bet blemba bentjau butu kam zaist
Bėda
2019-01-10 21:42:28
Kas per puolimas. jasikevicius vien tapati derini daro, o woltersas kaip ne savas