Obradovičius | Scanpix nuotr.

Obradovičius | Scanpix nuotr.

Sunkių rungtynių ruožą turėjusios Stambulo „Fenerbahče“ komandos treneris Željko Obradovičius nesiskundžia.

Turkijos klubas ketvirtadienį susitiks su Kauno „Žalgirio“ komanda ir treneris kalbėjo, kad sunkumai yra įprasta sezono dalis.

„Tai krepšinis, jei žaidi, reiškia komanda kovoja, stengiasi laimėti viską. Kartais nutinka ir pralaimėjimų, sveikiname „Banvit“ ir „Chimki“ su pergalėmis ir tęsiame savo darbą“, - kalbėjo Ž.Obradovičius.

Antradienį „Fenerbahče“ pralaimėjo prieš Maskvos srities „Khimki“ ir nutrūko komandos 12 pergalių serija.

Turkai, kaip ir „Žalgiris“, pastaruoju metu turi problemų su puolimu.

„Tai nėra lengva, nes tam reikalingos treniruotės, o joms laiko neturime. Tik grįžome iš mačo Maskvoje, pažiūrėjome vaizdo medžiagą ir rytoj vėl žaidžiame. Jei nori kažką keisti, būtinos treniruotės. Bet viskas yra gerai, tai yra sezono darbai.

Einame rungtynės po rungtynių, suprantame, kad Eurolygoje pergalių niekas neatiduos lengvai, taip iki šiol dar nenutiko. Taip pat turime kovas ir nelengvoje Turkijos lygoje. Kiekvienai pergalei pasiekti mums reikalingas žaidėjų atsidavimas“, - sakė serbas.

Vis dėlto, treneris nenorėtų grįžti į laikus, kai per savaitę būdavo tik vienos rungtynės.

„Aš suprantu, kad žaidėjams yra lengviau žaisti, nes dėl to mes dirbame. Tačiau reikalingas ir treniruočių periodas, žaidėjai yra protingi ir tai supranta. Aš kaip treneris mėgstu rungtynes. Bet jei grįšiu į laikus, kai žaidžiau pats, prisiminčiau, kiek laiko skirdavau treniruotėms, nebenorėčiau to pakartoti. Tai buvo tragedija“, - sakė specialistas.

„Žalgirio“ komanda pastaruoju metu yra kamuojama traumų.

„Tai yra svarbus dalykas. Sezono eigoje būna tokių problemų ir ką su jomis gali padaryti? Tik suteikti šansų kitiems žaidėjams. Visada yra tas pats. Treneriai žinome, kad tai nėra lengva, bet neturime laiko verkti. Turime reaguoti“, - kalbėjo Ž.Obradovičius. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Alas
2019-01-09 21:59:17
Na pas mus tai yra vienas toks isteriklas verksnys
Atsakyti