Valdas Dambrauskas | Organizatorių nuotr.

Valdas Dambrauskas | Organizatorių nuotr.

Po tragiškų metų pakeisti trenerį nusprendusi Lietuvos rinktinė susidūrė su problema – lietuviai atsisako imtis dugne esančios komandos prikėlimo projekto.

Vakar Latvijos žiniasklaidoje paplito pranešimai, jog RFŠ treneris Valdas Dambrauskas atsisakė galimybės perimti Lietuvos rinktinės vairą ir nori susikoncentruoti į darbą Rygos miesto klube.

Prie rinktinės neprisijungs ir Lenkijos „Ekstraklasa“ lygoje dirbantis Valdas Ivanauskas, kurio vadovaujamas Sosnoveco „Zagliebie“ klubas jau paneigė tokią galimybę.

„Sportacentrs“ portalas pacitavo RFŠ klubo sporto direktorių Aleksandrą Usovą, kuris teigia, kad V.Dambrauskas jau atsisakė pasiūlymo treniruoti Lietuvos rinktinę.

„LFF kreipėsi į V.Dambrauską, tačiau nesu įsitikinęs, kokio pasiūlymo jis sulaukė. Tačiau jis buvo minimas kaip vienas realiausių kandidatų treniruoti rinktinę.

Tačiau jis mėgsta savo darbą mūsų klube, todėl atsisakė šio pasiūlymo ir liks Rygoje ir kito sezono metu“, - teigia A.Usovas.

Praėjusiame Latvijos sezone V.Dambrausko treniruojama komanda iškovojo trečią vietą bei įgijo teisę žaisti UEFA Europos lygos atrankoje.

„Zaglebie“ taip pat suskubo paneigti žinias, jog V.Ivanauskas gali palikti klubą dėl darbo Lietuvos rinktinėje.

„Pasirašytas kontraktas V.Ivanauskui leidžia sezono metu pakeisti komandą, jis pats paprašė tokios išlygos, nes žino, kad juo domisi keli klubai Rusijoje. Tačiau apie darbą Lietuvos rinktinėje niekuomet nekalbėjome“, - paskelbė klubo prezidentas Marcinas Jaroszewskis.

Pats V.Ivanauskas užsiminė, kad kalbėjosi su LFF atstovais, tačiau jis nori likti Sosnoveco ekipoje ir bandys jai padėti išlikti aukščiausioje Lenkijos lygoje.

2018 metų pabaigoje Lietuvos rinktinė nusprendė atsisveikinti su Edgaru Jankausku, kurio sutartyje buvo likę dar vieneri metai.

Anksčiau teigta, kad Lietuvos rinktinės treneriu turėtų tapti vienas iš trijų Valdų – V.Dambrauskas, V.Ivanauskas arba Valdas Urbonas.

Visgi, pirmieji du jau atsisakė tokios galimybės, o kitų šaltinių teigimu Vilniaus „Žalgiris“ nesiruošia leisti V.Urbonui derinti darbo ir sostinės klube, ir nacionalinėje rinktinėje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Zemaic
2019-01-10 13:39:12
Lietuvos vyru krepsinio rinktine treniruoti yra garbe o lietuvos futbolo geda tai kas gali ir noret?reikia kviesti is sri lankos treneri:Ddd
Atsakyti
admiral88
2019-01-09 17:08:57
DAMBRAUSKAS,URBONAS,nieko padoraus nebutu prikelti rintine is pelenu.IVANAUSKAS buvo vienintelis kandidatas is lietuviu.reikalinga kviesti specialista is pietu amerikos saliu,portugalijos,vokietijos.jai norima kilti i virsutu truputijai nea tiks betkas.ir lauksime kaip liuksenburgas mus dauzys.
Atsakyti
Chel
2019-01-10 11:05:33
Gal if pats mauras treniruot bet kol bus supuvus musu futbolo valdzia tol nieko nebus