Jurgenas Kloppas | Scanpix nuotr.

Jurgenas Kloppas | Scanpix nuotr.

„Liverpool“ futbolininkai patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės, tik šį kartą jiems pralaimėjimas kainavo iškritimą iš FA taurės turnyro. Tuo tarpu Jurgenas Kloppas dėl tokio rezultato kaltina ligas.

Rungtynėse su „Wolverhampton“, kurias „Liverpool“ galiausiai pralaimėjo rezultatu 1 – 2, J.Kloppas startinėje sudėtyje atliko net devynis pokyčius.

Tokį sprendimą strategas paaiškino paprastai: jis privalėjo rotuoti futbolininkus dėl ligų, būtent dėl to nemaža dalis pagrindinės sudėties žaidėjų negalėjo dalyvauti šiose rungtynėse.

„Po rungtynių su „Manchester City“ turėjome tokių futbolininkų, kurie iškart susirgo, vieniems skaudėjo gerkles, kiti rodė kitus šiam metų laikotarpiui būdingus simptomus. Jie negalėjo treniruotis.

Beveik visi futbolininkai, kurie nedalyvavo šiose rungtynėse, turėjo problemų dėl gripo. Visi išskyrus Alsisoną. Dar rungtynių išvakarėse mūsų planuose buvo Adamas Lallana ir Jordanas Hendersonas, o Dejano Lovreno planavome nenaudoti, jis turėjo tik būti ant suolo. Tai, kas nutiko, kartais nutinka. Tai mums nepadėjo ir mes vėl turėsime keistis.

Norėjome daug kontroliuoti kamuolį, kadangi žaidėme nauja sudėtimi, ypač gynyboje. Todėl atrodė logiška kontroliuoti kamuolį. Nesame čia tam, kad sumuštume jauniausios pasaulyje komandos rekordą. Žinoma, smagu, kai vaikinai su mumis treniruojasi ir yra šalia. Todėl jie su mumis ir treniruojasi, nes manau, kad jie yra pakankamai geri“, - teigė J.Kloppas.

Vokiečiui jau pačioje rungtynių pradžioje teko atlikti priverstinį keitimą, kadangi aikštę turėjo palikti traumuotas Dejanas Lovrenas. Jo vietą užėmė šešiolikmetis Ki-Jana Hoeveras, kuris tapo jauniausiu „Liverpool“ debiutantu FA taurėje ir trečiu jauniausiu debiutantu istorijoje.

„Tai buvo sprendimas, kurį turėjau priimti. Neįsivaizduoju, ką visi būtų pasakę, jeigu būčiau nuo rungtynių pradžios gynyboje išleidęs Fabinho su K.J.Hoeveru. Galbūt kai kurie protingi žmonės būtų pasakę, kad visiškai negerbiame šio turnyro. Tačiau mes išbandėme viską.

Iš vienos pusės neatrodo logiška nuo rungtynių pradžios leisti šešiolikmetį. Mes turime palaukti, kol jis bus visiškai pasiruošęs. Tačiau jis pasirodė gerai. Jis išbėgo į aikštę ir sužaidė gerai. Viskas priklauso ne nuo amžiaus, o nuo to, kaip gerai futbolininkas pasirodo. O jis pasirodė gerai“, - aiškino J.Kloppas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.