Vidas Blekaitis | Organizatorių nuotr.

Vidas Blekaitis | Organizatorių nuotr.

 Savaitgalį Kinijoje buvo surengtos tarptautinės galiūnų sporto varžybos „World Power King“, kuriose varžėsi ir trys lietuviai.

Nemažai problemų turėję lietuviai šį kartą dėl aukštų vietų nekovojo. Tarp lietuvių geriausiai pasirodė Vidas Blekaitis, kuris surinko 41,5 tšk. ir užėmė 7-ą vietą tarp 14 atletų. Tiesa, jam varžybos baigėsi liūdnai. Padangos vertimo rungtyje jis patyrė traumą, kurios pobūdžio nebuvo linkęs atskleisti.

„Ne tik bokse ar kitame koviniame sporte po nokdauno laukia nokautas. Tai patyriau šiandien Kinijoje paskutinėje rungtyje... Gaila, bet taip baigėsi mano sezonas... Neminėsiu traumos pobūdžio, nes tai vienu ar keliais sakiniais neapibūdinama... Tik viena aišku, grįžus Tėvynėn – pirmiausia – išsami medikų apžiūra ir išvados“, - savo „facebook“ paskyroje rašė V.Blekaitis.

Ne tik bokse ar kitame koviniame sporte po nokdauno laukia nokautas. Tai patyriau šiandien Kinijoje paskutinėje rungtyje.....gaila, bet taip baigėsi mano sezonas.....neminėsiu traumos pobūdžio, nes tai vienu ar keliais sakiniais neapibūdinama...tik viena aišku, grįžus Tėvynėn - pirmiausia - išsami medikų apžiūra ir išvadosss😥😥😥

Posted by Vidas Blekaitis on Sunday, January 6, 2019

Dainius Repšys surinko 33 tšk. ir užėmė 10-ą vietą, o trečiasis lietuvis Mindaugas Jaras dar prieš varžybų startą patyrė nugaros traumą, bet kovojo iki galo ir, kęsdamas skausmus, baigė varžybas 13-oje vietoje su 11 tšk. Nugalėtoju tapo ukrainietis Oleksijus Novikovas (65 tšk.), aplenkęs lenką Rafalą Kobylarzą (60,5) ir latvį Janį Šleckų (55).

Pilni varžybų rezultatai:

Rezultatai | Organizatorių nuotr.

Rezultatai | Organizatorių nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga