Lietuva
I kėlinys, 2 min.
0
:
2
Atsinaujins po sek
Čekija
Sergio Ramosas | Scanpix nuotr.

Sergio Ramosas | Scanpix nuotr.

Madrido „Real“ futbolininkai ir vėl pralaimėjo Ispanijos pirmenybėse, o šį kartą Madrido ekipos kapitonas Sergio Ramosas po rungtynių pirštu bedė į jo manymu skandalingą teisėjo darbą.

Rungtynės „Real“ prasidėjo tragiškai: jau trečią minutę varžovai realizavo vienuolikos metrų baudinį, net neįpusėjus antram kėliniui antra geltona kortelė parodyta Lucasui Vazquezui, galiausiai pralaimėta rezultatu 0 – 2.

Pasibaigus rungtynėms S.Ramosas nevengė kritikuoti teisėjo Jose Munueros darbo ir pabrėžė VAR technologijos naudojimo stygių.

„Teisėjas smarkiai prisidėjo prie rungtynių eigos. Visuomet gyniau VAR sistemą, tačiau ji turi būti patobulinta, kadangi tai, ką mes matėme, yra tiesiog skandalinga.

Teisėjas galėjo skirti vienuolikos metrų baudinį ir tuomet viską peržiūrėti su VAR pagalba. Po to, kai persirengimo kambaryje pamatėme vaizdo pakartojimus, viskas, ko mes prašome, yra teisingumas.

Būna atvejai, kai mes esame baudžiami už savo elgesį aikštėje, teisėjų komitetas taip pat turėtų elgtis ir su arbitrais. Turime VAR, tačiau reikia šiuo dalyku mokėti naudotis ir su juo konsultuotis.

Mes esame motyvuoti ir norime kovoti dėl „La Ligos“ čempionų titulo. Žinome, kad tai yra sudėtinga, bet po tokių situacijų tai tampa dar sudėtingiau. Būnant aikštėje viskas tampa dar sudėtingiau, kadangi tuomet atrodo, kad širdis iššoks iš kūno. Kaip komandos kapitonas visuomet bandau padėti teisėjams, tačiau šio vakaro pasirodymas buvo skandalingas.

L.Vazquezo išvarymas iš aikštės buvo per griežtas. Niekuomet nesu matęs, kad už tai žaidėjas būtų gavęs antrą geltoną kortelę. Jis buvo aikštės viduryje, aplink buvo dar trys žaidėjai“, - po rungtynių skundėsi S.Ramosas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 02-24 Liverpool 22 : 00 West Ham United
Pen 02-28 Norwich City 22 : 00 Leicester City