Sergejus Milinkovičius-Savičius | Scanpix nuotr.

Sergejus Milinkovičius-Savičius | Scanpix nuotr.

Vieno geidžiamiausių jaunųjų saugų pasaulyje Sergejaus Milinkovičiaus-Savičiaus agentas Mateja Kežmanas teigia, kad serbas nesiruošia palikti Romos „Lazio“.

Dar praėjusią vasarą kilo daug spekuliacijų, kad saugas gali kelti sparnus iš „Lazio“ ekipos, o už jį buvo tariamai siūlomos šimtamilijoninės sumos. Visgi, serbas liko Romoje, o ir po pusmečio M.Kežmanas teigia, kad futbolininkas jaučiasi labai laimingas dabartinėje komandoje.

„Jis yra labai, labai laimingas „Lazio“ gretose. Nuspręsdamas likti jis parodė, kaip myli šį klubą ir jo sirgalius, nors ir turėjo tikrai daug pasiūlymų.

Visi jaunieji futbolininkai patiria pakilimų ir nuosmukių. Jam sezono pradžia buvo sunki, bet rungtynės po rungtynių jo žaidimas tobulėja, praėjusiame mėnesyje jis sugrįžo prie jam įprasto lygio.

Žmonės dažnai pamiršta, kad jis nėra puolėjas. Jo darbas nėra mušti įvarčius. Jis labai daug nuveikia dėl komandos rungtynių metu. Šį mėnesį jis nepaliks „Lazio“ šimtu procentų. Nėra teisinga kiekvieną kartą kalbėti apie jo išvykimą.

Jis turi ilgą kontraktą su „Lazio“, jis jaučiasi laimingas šioje komandoje ir svarbiausia – šį mėnesį jis yra visiškai neparduodamas“, - teigia M.Kežmanas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.