Žygimantas Skučas Vidmanto Balkūno / BNS foto nuotr.

Žygimantas Skučas Vidmanto Balkūno / BNS foto nuotr.

 Prieš keletą dienų „Betsafe–LKL“ čempionate pergalę iškovojo Vilniaus „Ryto“ (12/4) krepšininkai, kurie savo namų arenoje tik po atkaklios kovos 89:82 (23:21, 23:27, 23:15, 20:19) palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (7/9) ekipą.

Šiose rungtynėse į konfliktą įsivėlė Žygimantas Skučas ir Martynas Echodas, o „Ryto“ treneriui Dainiui Adomaičiui buvo skirta techninė pražanga.

D.Adomaitis itin pyko ant nesportiškai žaidusio Ž.Skučo, taip pat turėjo priekaištų ir rungtynių nevaldžiusiems arbitrams.

„Kaip jums atrodo iš šalies? Jeigu aš matau, kad sirgaliai atsisėdę žiūri ir mato, kad Ž.Skučas žaidžia nesportiškai, o teisėjai - nemato, tai kaip aš galiu reaguoti? Ateiti ir atsisėsti? Tai yra antikrepšinis, ką jis žaidžia. Reikia peržiūrėti rungtynes ir žaidėją reikėtų diskvalifikuoti kelioms rungtynėms, kad būtų pamoka ir taip nedarytų. Čia yra teisėjų kaltė.

Jei Butkevičius negalės žaisti kitų rungtynių Europos taurėje, tai bus teisėjų kaltė, kad jie leido taip žaisti visas rungtynes. Paskutinis epizodas, kai jis specialiai trenkė su alkūne – irgi jokios reakcijos. Eikit, žiūrėkit tą video. Kam tada tos peržiūros? Aš nesuprantu. Mes kalbame apie žaidėjų sveikatą, kas man yra aktualu – todėl mano tokia reakcija. Buvo su teisėjais kalbėta prieš rungtynes, kad atkreiptų dėmesį. Kelis mėnesius pailsėjome, dabar grįžo ir vėl gyvensime sunkiai“, – pakeltu tonu aiškino D.Adomaitis.

Naujųjų metų išvakarėse socialiniame tinkle „instagram“ įrašą paliko pats Ž.Skučas, kuris atsiprašė Pasvalio komandos gerbėjų už savo nereikalingas pražangas.

„Gaila, bet praleista labai puiki proga užklupti varžovus nepasiruošusius. Kaip visada, gal kitą kartą. Dėl visų kitų emocijų, tai tik emocijos ir tikrai neperdėtos, gal daugiau kaip tik užgožtos.

Norėčiau atsiprašyti Pasvalio fanų, nes gaudamas greitas ir nereikalingas pražangas pasitraukiau iš kovos ankščiau laiko, nors buvo galima tikrai kovoti dėl pergalės. Dalinai pasidaviau provokacijoms ir „lipimui ant galvos“. Galiu nebekalbėti su teisėjais (nes manau, kad jų situacija dar labiau psichologiškai sudėtingesnė nei mano), galiu mažiau rizikuoti gynyboje, bet atsitvėrimas kovoje dėl kamuolio visada išliks vienas svarbiausių elementų krepšinyje. Iki šiol šį sezoną stengiausi kovoti 50 procentų savo galimybių ir sekėsi geriau nei visada, tad vėl grįžtu į savo ramybės būseną ir ruošimės rungtynėms su „Lietkabeliu“. Kad ir kaip būtų gaila buvusios komandos ir jų dabartinės situacijos, bet tai įneš dar daugiau chaoso rungtynėse. Tai vistiek yra ketverto komanda ir laimėsim prieš ją tik žaisdami vieningai ir komandiškai, ko šiek tiek pritrūko praėjusių rungtynių antroje pusėje. Laukiam bet kokio jūsų palaikymo, jo niekada nebus nei per mažai, nei per daug. Visada dėkui kiekvienam atskirai, kuris ateina į mūsų jaukią areną“, – rašė Ž.Skučas.

Gaila, bet praleista labai puiki proga užklupti varžovus nepasiruošusius. Kaip visada, gal kitą kartą😥. Dėl visų kitų emocijų, tai tik emocijos ir tikrai neperdėtos, gal daugiau kaip tik užgožtos. Norėčiau atsiprašyti Pasvalio fanų, nes gaudamas greitas ir nereikalingas pražangas pasitraukiau iš kovos ankščiau laiko, nors buvo galima tikrai kovoti dėl pergalės. Dalinai pasidaviau provomacijoms ir "lipimui ant galvos". Galiu nebekalbėti su teisėjais (nes manau, kad jų situacija dar labiau psichologiškai sudetingesnė nei mano), galiu mažiau rizikuoti gynyboje, bet atsitverimas kovoje dėl kamuolio visada išliks vienas svarbiausių elementų krepšinyje. Iki šiol šį sezoną stengiausi kovoti 50 procentų savo galimybių ir sekėsi geriau nei visada, tad vėl grįžtu į savo ramybės būseną ir ruošemės rungtynėms su "Lietkabeliu". Kad ir kaip būtų gaila buvusios komandos ir jų dabartinės situacijos, bet tai įneš dar daugiau chaoso rungtynese. Tai vistiek yra ketverto komanda ir laimėsim prieš ją tik žaisdami vieningai ir komandiškai, ko šiek tiek pritrūko praėjusių rungtynių antroje pusėje. Laukiam bet kokio jūsų palaikymo, jo niekada nebus nei per mažai nei per daug. Visada dėkui kiekvienam atskirai kuris ateina į mūsų jaukią areną.😊 #becalm #thanksforsupport @bcpienozvaigzdes Foto @betsafelkl

A post shared by Žygimantas Skučas (@zygiz12) on

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų