Anglijos „Premier“ lyga: „Manchester United“ - „Bournemouth“ | Scanpix nuotr.

Anglijos „Premier“ lyga: „Manchester United“ - „Bournemouth“ | Scanpix nuotr.

Sekmadienį „Manchester United“ pasiekė trečią pergalę iš tiek pat galimų, kai Ole Gunnaro Solskjaero vadovaujama komanda 4 – 1 nugalėjo „Bournemouth“. Po šių rungtynių norvegas teigė, kad būtent atakuojantį futbolą „raudonieji velniai“ turėtų demonstruoti bei taip džiuginti stadione susirinkusius žiūrovus.

„Manchester United“ jau trečiose rungtynėse iš eilės žaidė itin rezultatyviai. Per šį laikotarpį norvego treniruojama komanda pelnė 12 įvarčių, o tai yra beveik 30 procentų taiklių smūgių, kuriuos klubas atliko šiame Anglijos „Premier“ lygos sezone.

„Praėjo keli metai nuo to laiko, kai paskutinį kartą buvau šiame sezone, bet atrodo, kad viskas yra taip pat, kaip ir buvo. Pripratau jau prie šio darbo ir visa ši patirtis yra tokia pati, kaip tai buvo tuomet, kai pats buvau žaidėju ar jaunu treneriu.

Norime toliau atakuoti. Namuose sužaidėme jau dvi rungtynes, norime, kad susirinkę žiūrovai būtų patenkinti. Turime gerus futbolininkus. Aš mėgstu dirbti su gerais futbolininkais. Mėgstu dirbti su gerais žmonėmis. Jie nori mokytis, jie nori tobulėti. O aš noriu tiesiog atlikti savo darbą per tuos mėnesius, kuriuos turiu“, - teigė O.G.Solskjaeras.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų