Dana White'as | Scanpix nuotr.

Dana White'as | Scanpix nuotr.

 Jau šią naktį Los Andžele (JAV) UFC „karūnuos“ naująjį pussunkio svorio kategorijos pasaulio čempioną. Dėl diržo kovos buvęs čempionas amerikietis Jonas Jonesas ir švedas Alexanderis Gustafssonas.

Pussunkio svorio kategorijos čempiono diržas iki penktadienio priklausė 39-erių metų amerikiečiui Danieliui Cormieriui. UFC prezidentas Dana White‘as jau anksčiau buvo pareiškęs, kad D.Cormier savo diržą praras, kai J.Joneso ir A.Gustafssono kovoje bus atliktas pirmasis smūgis. Visgi, D.Cormieris nusprendė nelaukti, kol UFC atims iš jo diržą. Dar likus dienai iki turnyro D.Cormieris pats atsisakė diržo ir paaiškino savo sprendimą.

„Šiandien aš atsisakau pussunkio svorio kategorijos čempiono diržo. Nelauksiu, kol UFC atims diržą iš manęs, kurį aš reguliariai gyniau. Diržo atėmimas reiškia, kad tu padarei kažką ne taip. Aš buvau tikras čempionas, todėl nenoriu į įstoriją įeiti kaip vyrukas, iš kurio UFC atėmė diržą. Geriau pats jo atsisakysiu ir paliksiu šią kategoriją aukštai iškelta galva“, - sakė D.Cormieris.

Visgi UFC prezidentas D.White'as teigė, kad ši situacija yra pernelyg dramatizuota.

„Jis dramatizuoja dėl neapykantos J.Jonesui. Iš jo diržas nebūtų buvęs atimtas, jis būtų atlaisvintas. Aš tikėjausi, kad D.Cormieris bus įsiutęs, nes jis nekenčia to vyruko“, - sakė D.White'as.

Pasak D.White'o, UFC reikėjo priimti sprendimą dėl pussunkio svorio kategorijos ateities ir judėti į priekį. Visgi UFC prezidentas nekeičia savo nuomonės ir sako, kad tokie sprendimai neįtakos D.Cormierio legendos.

„Galiausiai iš jo nebūtų atimtas diržas, o jis būtų atlaisvintas. Istorijoje niekada nebūtų parašyta, kad iš jo buvo atimtas diržas. Aš kažkada sakiau DC: „Jeigu tu būsi mano čempionu visą likusią karjerą, man bus gerai“. Jis yra vienas iš geriausių atletų su kuriais man tekę dirbti. Jis yra labai geras vyrukas“, - sakė D.White'as.`

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


hm
2018-12-29 22:36:30
Show must go on...
AtsakytiTvarkaraščiai
Rezultatai

Draugiškos rungtynės

08-25 Angola 11:30 Lietuva
08-27 Čekija 12:00 Lietuva
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 08-24 Stumbras 17 : 00 Kauno Žalgiris
Sek 08-25 Palanga 18 : 00 Atlantas

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141