Anglijos „Premier“ lyga: „Cardiff“ - „Manchester United“ | Scanpix nuotr.

„Manchester United“ laikinąjį trenerį Ole Gunnarą Solskjaerą pasveikino puikia pergale, kurios metu jie įveikė „Cardiff“ rezultatu 5 – 1.

„Raudonieji velniai“ labai greitai išsiveržė į priekį, kai prabėgus vos keturioms minutėms Marcusas Rashfordas realizavo baudos smūgį – 1 – 0.

29-ą rungtynių minutę svečių persvara padvigubėjo, kadangi eilinės atakos metu perdavimo laisvame aikštės plote sulaukęs Anderis Herrera nesibodėjo smūgiuoti iš tolimo atstumo, o rikošetu atsimušęs kamuolys pateko į vartus – 2 – 0.

Pirmo kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė dviem greitais įvarčiais. 38-ą minutę teisėjas skyrė „Cardiff“ ekipai vienuolikos metrų baudinį dėl M.Rashfordo žaidimo ranka, o jį užtikrintai realizavo Victoras Camarasa. Vos po trijų minučių „Manchester United“ surengė pavyzdinę ataką ir po eilės trumpų perdavimų į baudos aikštelę įskriejęs Anthony Martialis nuginklavo vartininką – 3 – 1.

Įsibėgėjus antram kėliniui „raudonieji velniai“ taip pat sulaukė progos smūgiuoti nuo vienuolikos metrų žymos, o pats baudinį uždirbęs, jį realizavo Jesse Lingardas – 4 – 1.

Pačioje rungtynių pabaigoje J.Lingardas sulaukė puikaus Paulio pogba perdavimo ir suklaidinęs vartininką 90-ą minutę pasiuntė kamuolį jau į tuščius vartus.