Ole Gunnaras Solskjaeras | Scanpix nuotr.

Ole Gunnaras Solskjaeras | Scanpix nuotr.

Laikinuoju „Manchester United“ komandos vyriausiuoju treneriu tapęs Ole Gunnaras Solskjaeras savo pirmoje spaudos konferencijoje pripažino, jog ilgą laiką mokėsi iš legendinio Sero Alexo Fergusono ir yra pasiruošęs vėl pritaikyti šią filosofiją „Raudonųjų velnių“ klube.

„Seras Alexas Fergusonas mane visko išmokė. Tai, kokiu būdu jis tvarkėsi su žmonėmis, kaip treniravo klubą ir išlaikė visus 25 žaidėjus laimingus bei alkanus, norėjo tobulėti. Jis buvo mano mentorius. Anksčiau to nesupratau, tačiau tada, kai 2003 metais patyriau traumą, žymėjausi viską, kaip jis elgdavosi įvairiose situacijose. Nėra už jį geresnio žmogaus, iš kurio galėtum gauti patarimą“,- kalbėjo strategas.

O.G.Solskjaeras atskleidė, jog sausio mėnesį vyksiančio žaidėjų perėjimo metu pasakys klubo vadovybei savo nuomonę, tačiau savo dėmesį skirs S.A.Fergusono filosofijos pritaikymui. 

„Mano darbas – padėti žaidėjams ir leisti jiems suprasti, kokią galimybę turi. Jie visi nori būti „Man United“ komandos dalimi. Būsiu čia tam, kad jiems padėčiau.

Pats kaip žaidėjas turėjau geriausią trenerį, iš kurio galėjau mokytis. Svarbiausia – komunikacija, pasikalbėsiu su tais futbolininkais, kurie nežaidžia ir pasakysiu, ko iš jų tikiuosi.

Būnant „Man United“ klube yra keletas reikalavimų – vienas iš jų - būti komandos žaidėju. Nemanau, kad kas nors ant atsarginio žaidėjų suolelio praleido daugiau laiko nei aš, todėl reikia suprasti, kad kartais gali išeiti ir padaryti rungtynėse poveikį, privalai pasinaudoti tuo šansu, kurį gauni, o jį suteiksiu visiems",- teigė norvegas.

„Manchester United“ Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį susitiks su „Cardiff City“ futbolininkais.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.