Dejanas Lovrenas | Scanpix nuotr.

Dejanas Lovrenas | Scanpix nuotr.

„Liverpool“ futbolininkai išlieka vieninteliais, kurie Anglijos „Premier“ lygoje dar nepatyrė nė vieno pralaimėjimo, o šios komandos gynėjas Dejanas Lovrenas mano, kad jie gali taip ir užbaigti sezoną.

Iki šiol vienintele komanda, kuri nėra patyrusi nė vieno pralaimėjimo per visą sezoną, yra Londono „Arsenal“, kurių „nenugalimaisiais“ praminta komanda nė karto nepralaimėjo 2003/04 metų sezone.

„Liverpool“ gynėjas D.Lovrenas tiki, kad jeigu jo komanda sugebėjo nepralaimėti pirmų 17 rungtynių, gali taip sužaisti ir likusį sezoną.

„Mums pergalė prieš „Manchester United“ yra geras rezultatas. Tikiuosi, kad mums pavyks būti neįveiktiems iki pat sezono pabaigos.

Žinoma, tai bus iššūkis, bet būtent to mes ir norime. Dėl to mes prisijungėme prie „Liverpool“, nes žinome, kad galime tai padaryti. „Arsenal“ anksčiau tai padarė, tad kodėl ir mes negalime?“, - teigė D.Lovrenas.

Visgi, „Liverpool“ teks gerokai pasistengti, kad nukonkuruotų „Manchester City“, o paskutinis kartas, kai šis klubas triumfavo Anglijoje, buvo dar 1989-90 metų sezone.

„Nežinau, ar „Manchester City“ turi kokių nors silpnybių. Praėjusiame sezone jie laimėjo 19 taškų skirtumu. Jie žino, kaip su viskuo susitvarkyti net ir tuomet, kai pralaimi. Praėjusiais metais jie pralaimėjo 1 ar 2 rungtynes. Bet vis tiek sugebėjo laimėti milžinišku skirtumu.

Tai nieko nereiškia. Tiek jiems, tiek mums dar liko labai daug rungtynių. Tai bus labai atkaklios rungtynės, ne tik su „Manchester City“. „Tottenham“ nuo mūsų atsilieka vos keliais taškais.

Negalime atsipalaiduoti ir kliautis tuo, kad prieš kitus laimime penkiais ar šešiais taškais. Taip niekas nevyksta. Mums kiekvienos rungtynės yra tarsi finalas“, - teigė D.Lovrenas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.