Ole Gunnaras Solskjaeras | Scanpix nuotr.

Ole Gunnaras Solskjaeras | Scanpix nuotr.

Antradienį „Manchester United“ nustebino netikėtu sprendimu neįpusėjus sezonui atleisti trenerį Jose Mourinho, o vėliau anksčiau laiko netyčia patvirtino, kas taps naujuoju strategu.

Vos atleidę J.Mourinho, „Manchester United“ patvirtino, kad iki sezono pabaigos vadovaus pasirinktas laikinas treneris ir tik vasarą klubas pasirašys sutartį su kažkuriuo vyriausiuoju treneriu.

Akimirksniu BBC patvirtino, kad laikinuoju treneriu netaps nei Michaelis Carrickas, nei Nicky Buttas, o tai bus žmogus, kuris šiuo metu nedirba klube.

Vėliau „Manchester United“ netyčia paskelbė, kad laikinuoju komandos gelbėtoju taps anksčiau klubui atstovavęs puolėjas Ole Gunnaras Solskjaeras, bet vėliau šį pranešimą ištrynė.

„O.G.Solskjaeras tapo mūsų laikinuoju treneriu 20 metų po iškovoto treblo ir TO įvarčio „Camp Nou“ stadione“, - buvo rašoma oficialioje klubo svetainėje.

Ole Gunnaras Solskjaeras | Organizatorių nuotr.

Ole Gunnaras Solskjaeras | Organizatorių nuotr.

Lyg to būtų maža, O.G.Solskjaero persikėlimą iš „Molde“ į „Manchester United“ patvirtino ir Norvegijos ministrė pirmininkė Erna Solsberg, kuri pasveikino jį su tokiu žingsniu.

„Didi diena Norvegijos futbolui. Sėkmės išlaikant kontrolę „raudonuosiuose velniuose“, O.G.Solskjaerai“, - rašė politikė savo „Twitter“ paskyroje.

Ole Gunnaras Solskjaeras | „Twitter“ nuotr.

Ole Gunnaras Solskjaeras | „Twitter“ nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų