Thorganas Hazardas | Scanpix nuotr.

Monchengladbacho „Borussia“ futbolininkai rezultatu 2 – 0 įveikė Vokietijos „Bundesliga“ autsaiderius „Nurnberg“ ir pakilo į antrą vietą čempionate.

„Borussia“ futbolininkai išsiveržti į priekį galėjo pačioje pirmo kėlinio pabaigoje, tačiau 45-ą minutę prie vienuolikos metrų žymos stojęs Thorganas Hazardas nesugebėjo realizuoti baudinio.

Belgas atsigriebė iškart po pertraukos. 47-ą žaidimo minutę jis sulaukė komandos draugo perdavimo ir tiksliu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką – 1 – 0.

„Borussia“ pranašumas padvigubėjo pačioje antro kėlinio pabaigoje, kuomet Alassane‘as Plea išnaudojo jam skirtą perdavimą ir nukreipė kamuolį į vartų kampą – 2 – 0.

Tai buvo jau dešimta Monchengladbacho ekipos pergalė šiame sezone, tad surinkę 30 taškų jie bent laikinai pakilo į antrą turnyro lentelės poziciją.

Šeš 08-24 Paderborn 16 : 30 Freiburg
Šeš 08-24 Augsburg 16 : 30 Union Berlin
Šeš 08-24 Mainz 05 16 : 30 Borussia M'gla…
Šeš 08-24 Fortuna Dusseldorf 16 : 30 Bayer Leverkusen
Šeš 08-24 Hoffenheim 16 : 30 Werder Bremen
Šeš 08-24 Schalke 04 19 : 30 Bayern Munich
Sek 08-25 RB Leipzig 16 : 30 Eintracht Fran…
Sek 08-25 Hertha BSC 19 : 00 Wolfsburg