„Barcelona“
61 min.
3
:
1
Atsinaujins po sek
„Napoli“
Lionelis Messi atsiėmė rekordinį penktą auksinį batelį | Scanpix nuotr.

Lionelis Messi atsiėmė rekordinį penktą auksinį batelį | Scanpix nuotr.

Antradienį „Barcelona“ žvaigždė Lionelis Messi buvo apdovanotas auksiniu bateliu. Rezultatyviausiu metų futbolininku jis tapo rekordinį penktą kartą karjeroje.

Nors „Ballon d‘Or“ rinkimuose argentinietis užėmė vos penktą vietą, jis mėgavosi dar vienais puikiais metais. 2017/18 metų sezone jis kartu su „Barcelona“ triumfavo tiek Ispanijos pirmenybėse, tiek ir šios šalies taurės turnyre.

Per 2018-uosius L.Messi sužaidė 36 rungtynes „Barcelona“ gretose ir pelnė 34 įvarčius, o tai jam garantavo dar vieną rezultatyviausio futbolininko titulą.

Tai yra rekordinis jo apdovanojimas, kadangi iškovodamas penktąjį auksinį batelį argentinietis aplenkė keturis tokius apdovanojimus turintį Cristiano Ronaldo.

„Visiškai nesitikėjau tokios sėkmės, kai pradėjau savo karjerą. Mano profesinė svajonė visuomet buvo tokia, kad mano karjera pasisektų, bet tokios sėkmės niekuomet nesitikėjau.

Mėgaujuosi savo darbu ir savo pastangomis, o visų labiausiai – savo komandos draugais. Esu geriausioje komandoje pasaulyje, turiu geriausius pasaulyje komandos draugus, o tai labai padeda iškovoti tokius apdovanojimus.

Dėkoju Dievui už tai, kad jaučiuosi gerai fiziškai ir emociškai. Metai bėga, todėl stengiuosi save prižiūrėti, taip dariau visą savo karjerą. O juk rungtynės reikalauja vis daugiau pastangų“, - teigė L.Messi.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

M
2018-12-18 20:04:34
Mldc,jeigu tokiais tempais štampuos goalus, tai ir 6 batelis bus. :)
Atsakyti