Ousmane Dembele (kairėje) | Scanpix nuotr.

Ousmane Dembele (kairėje) | Scanpix nuotr.

Pastaruoju metu užsienio žiniasklaidoje dažnai kritikos sulaukiantis jaunasis prancūzas Ousmane‘as Dembele buvo nubaustas pinigine bauda už tai, kad be jokio įspėjimo paliko nuomojamus namus Vokietijoje.

O.Dembele 2017-ųjų rugpjūtį paliko Dortmundo „Borussia“ ir persikėlė į „Barcelona“, kurie už jį sumokėjo net 105 mln. eurų, o įskaičiuojant priedus ši suma gali dar išaugti.

Visgi, palikdamas Dortmundą prancūzas pamiršo apie tai įspėti savo namų šeimininką, kuris galiausiai padavė futbolininką į teismą.

Teismas nusprendė, kad „Barcelona“ narys turės sumokėti 20725 eurų baudą: 15562 eurus už nepadengtą nuomos mokestį bei papildomus 5033 eurus, kurie padengs remonto išlaidas.

Įdomu tai, kad bylą nagrinėjęs teismas iki šiol neturi tikslaus O.Dembele gyvenamojo adreso, todėl teismo nutarimas buvo išsiųstas tiesiog „Barcelona“ klubo administracijai.

Skelbiama, kad O.Dembele niekuomet neįspėjo savo namo šeimininko apie išsikraustymą, taip pat niekuomet negrąžino namo raktų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Ciortas
2018-12-14 21:24:36
Niigeris, eilinis nevala,viskas tuom pasakyta
Atsakyti