Zinedine'as Zidane'as | Scanpix nuotr.

Zinedine'as Zidane'as | Scanpix nuotr.

Neseniai Zinedino Zidano sūnus patvirtino, kad jo tėvas jau yra pasiruošęs sugrįžti į futbolą, tačiau lieka didžiausias klausimas: kur prancūzas gali atsidurti? Štai Arsenas Wengeras tokią situaciją vertina paprastai – jeigu jis nori dirbti aukščiausiame lygyje, jam reikėtų keltis į Angliją.

Z.Zidanas pastaraisiais metais užsirekomendavo kaip vienas geriausių trenerių pasaulyje. Iš Madrido „Real“ jaunimo komandos prie pagrindinės sudėties prisijungęs prancūzas greitai sustygavo ispanų ekipą ir pavertė ją didžiausiu siaubu Europoje.

Z.Zidano vadovaujami „Real“ pasiekė tai, ko nė vienai komandai nepavyko įgyvendinti moderniame futbole – jis tris kartus iš eilės triumfavo UEFA Čempionų lygoje. Visgi, praėjusią vasarą jis nusprendė netikėtai pasitraukti iš „Real“ dėl noro pailsėti.

„Jeigu nori dirbti aukščiausiame lygyje, tuomet reikia keltis į Angliją. Tai yra vienintelė šalis, kurioje dėl čempionų titulo kovoja šešios komandos. Kitose šalys praktiškai jau gruodį galima pasakyti, kas taps čempionais.

Z.Zidanas yra sudėtingoje situacijoje. Prieš tai jis treniravo didžiausią klubą pasaulyje, tad dabar kad ir kokioje komandoje jis atsidurs, ji bus nebent antra pagal dydį pasaulyje. Dabar jis yra kryžkelėje.

Arba jis imsis ilgalaikio projekto ir nuo pamatų konstruos savo komandą, arba kelsis į tokį klubą, kuris jau dabar būtų pajėgus triumfuoti Čempionų lygoje“, - svarsto A.Wengeras.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

...
2018-12-15 17:27:42
kad vel matytume jo haliava?? ne dekui anglijoj jisai yra nelaukiamas plikas asilas..
Atsakyti