„MOL Vidi“ – „Chelsea“ rungtynių akimirka  | Scanpix nuotr.

„MOL Vidi“ – „Chelsea“ rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

UEFA Europos lygoje susitikimas tarp „MOL Vidi“ ir „Chelsea“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2, tačiau tai neužkirto kelio Anglijos klubui tapti L grupės nugalėtoju.

Willianas 30-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu nuginklavo varžovų vartininką ir išvedė „Chelsea“ į priekį 1:0.

Vos po dviejų minučių Ethanas Ampadu nukreipė kamuolį į savus vartus ir rezultatas tapo lygus 1:1.

Loicas Nego antrojo kėlinio pradžioje puikiu smūgiu į dešinį vartų kampą persvėrė rezultatą „MOL Vidi“ naudai 2:1.

Olivieris Giroudas nuostabiu baudos smūgiu ir vėl atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

Tuo tarpu kitose rungtynėse Frankfurto „Eintracht“ futbolininkai išvykoje 2:1 įveikė „Lazio“ klubą ir tapo H grupės nugalėtojais, tačiau į kitą etapą taip pat žengė ir Italijos klubas.

Joaguinas Correa 56-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Lazio“ į priekį 1:0.

Mijatas Gacinovičius fantastišku smūgiu iš toli išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Vos po šešių minučių Sebastienas Halleris sėkmingai nuginklavo varžovų vartininką ir persvėrė rezultatą „Eintracht“ naudai 2:1.