UEFA Čempionų lyga: Stambulo „Galatasaray“ - „Porto“ | Scanpix nuotr.

UEFA Čempionų lygos D grupėje buvo sužaistos paskutinės grupių etapo rungtynės, kuriose vietą kitame etape jau užsitikrinę „Poto“ ir Gelzenkircheno „Schalke“ iškovojo pergales.

„Porto“ futbolininkai permainingose rungtynėse Turkijoje galiausiai įveikė Stambulo „Galatasaray“ ekipą rezultatu 3 – 2.

Vien pirmajame kėlinyje buvo pelnyti trys įvarčiai. Pirmieji į priekį išsiveržė portugalai, kurie įvartį pelnė jau 17 žaidimo minutę. Tuomet kamuolį į vartus pasiuntė Felipe.

Kėliniui artėjant prie pabaigos komandos apsikeitė po įvartį. 42-ą minutę „Porto“ persvarą padvigubino nuo vienuolikos metrų žymos pasižymėjęs Moussa Marega, o pirmą pridėto laiko minutę kamuolį į vartus pasiuntė Sofienas Feghouli – 2 – 1.

Antrajame kėlinyje ir toliau buvo kuriamos pavojingos progos. 57-ą minutę „Porto vėl džiaugėsi įvarčiu, kadangi komandos draugo perdavimą išnaudojęs Sergio Olivera nuginklavo „Galatasaray“ vartininką – 3 – 1.

65-ą minutę turkai vėl sušvelnino atsilikimą, kai puikaus perdavimo sulaukęs Erenas Derdiyokas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Vos po minutės Stambulo ekipa iškovojo ir teisę smūgiuoti baudinį, tačiau jo nerealizavo S.Feghouli.

Namuose žaidusi Gelzenkircheno „Schalke“ tik pačioje dvikovos su Maskvos „Lokomotiv“ pabaigoje iškovojo pergalę rezultatu 1 – 0.

Vienintelis ir pergalingas įvartis buvo pelnytas 91-ą minutę, kuomet Alessandro Schopfas pirmasis suskubo prie atšokusio kamuolio ir smeigė jį į vartų tinklą.

Tiek „Schalke“, tiek „Porto“ jau anksčiau užsitikrino bilietą į kitą Čempionų lygos etapą, tuo tarpu „Galatasaray“ varžysis Europos lygos atkrentamajame etape.

Tre 02-24 Atalanta 0 - 1 Real Madrid
Tre 02-24 Borussia M'gla… 0 - 2 Manchester City
Ant 02-23 Atletico Madrid 0 - 1 Chelsea
Ant 02-23 Lazio 1 - 4 Bayern Munich

Ant 03-09 Juventus 22 : 00 Porto
Ant 03-09 Borussia Dortmund 22 : 00 Sevilla
Tre 03-10 Liverpool 22 : 00 RB Leipzig
Tre 03-10 PSG 22 : 00 Barcelona