Maxas Holloway | Scanpix nuotr.

Maxas Holloway | Scanpix nuotr.

 Šeštadienį Torontą (Kanada) drebino mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC 231“. Jame amerikietis Maxas Holloway apgynė UFC puslengvio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą prieš tautietį Brianą Ortegą, o kirgizė Valentina Ševčenko tapo naująja svorio kategorijos iki 57 kg čempione, nugalėdama lenkę Joanną Jedrzejczyk.

Šiame turnyre daugiausiai uždirbo, kaip ir pridera, pagrindinės kovos nugalėtojas M.Holloway. Jis iš viso gavo 490 tūkst. JAV dolerių. Amerikietis vien už pasirodymą narve gavo 350 tūkst. JAV dolerių, 50 tūkst. premija jam skirta už geriausią vakaro kovą, dar 50 tūkst. premija – už geriausią vakaro pasirodymą, o likę 40 tūkst. – už rėmimo sutartį su „Reebok“.

B.Ortega už šią kovą gavo 330 tūkst. JAV dolerių, o V.Ševčenko ir J.Jedrzejczyk – po 130 tūkst. Tarp titulinių kovų dalyvių pagal uždarbį įsiterpė Thiago Santosas (172 tūkst. JAV dolerių), po ilgos pertraukos grįžęs Gunnaras Nelsonas (168), o tuos pačius 130 tūkst. dar gavo Jimi Manuwa.

„Scotiabank“ arenoje turnyrą stebėjo 19039 žiūrovai. Jie už bilietus iš viso paklojo 2,4 mln. JAV dolerių.

Kitas UFC „pay-per-view“ kategorijos turnyras – „UFC 232“ – vyks gruodžio 29-ą dieną Las Vegase (JAV). Ten dopingo skandalo į narvą grįš amerikietis Jonas Jonesas, kuris kovos dėl UFC pussunkio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo su švedu Alexanderiu Gustafssonu. Tuo tarpu moterų svorio kategorijoje iki 66 kg įvyks titulinė kova tarp dviejų čempionių iš Brazilijos – Cris Cyborg ir Amandos Nunes.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.