Joanna Jedrzejczyk | Youtube.com nuotr.

Joanna Jedrzejczyk | Youtube.com nuotr.

Šeštadienį Toronte (Kanada) vykusiame mišrių kovos menų (MMA) turnyre „UFC 231“ kovoje dėl laisvojo moterų svorio kategorijos iki 57 kg („flyweight“) pasaulio čempionės diržo Valentina Ševčenko vieningu teisėjų sprendimu 49-46 nugalėjo Joanną Jedrzejczyk.

31-erių metų J.Jedrzejczyk tai buvo jau trečiasis pralaimėjimas per keturias pastarąsias jos dvikovas. Nuo 2012 iki 2017 metų nei vieno pralaimėjimo per 14 dvikovų nepatyrusi lenkė UFC minimalaus svorio kategorijos titulą prarado kovoje prieš lietuvių kilmės kovotoją Rose Namajunas, vėliau nesugebėjo prieš ją pasiekti revanšo ir nors šių metų liepos mėnesį įveikė Tecia Torres, tačiau ta pergalė nieko nereiškė, nes kovoje dėl čempionės titulo ji ir vėl patyrė pralaimėjimą.

„Šioje svorio kategorijoje nebuvau kovojusi ilgiau nei puspenktų metų, tad tai buvo kažkas naujo. Visgi, nejaučiau, kad Valentina buvo stipriausia varžovė mano karjeroje. Ji gerai spendė man spąstus, sugebėjo mane parversti ir taip rinko taškus. Ji kovėsi protingai, gerai blokavo mano smūgius. Kaip matote, ji mane kiek sužeidė, bet ne taip stipriai, kaip ankstesnę savo varžovę. Didžiuojuosi savimi. Pagerinau Rondos Rousey titulinių kovų rekordą“, - kalbėjo J.Jedrzejczyk.

Lenkė pripažino, kad dabar skirs laiką poilsiui, taip pat peržiūrės kovos įrašą. J.Jedrzejczyk šiemet net 7 mėnesius praleido JAV, todėl dabar nori pabūti su savo šeima Lenkijoje. Anot buvusios čempionės, ji nori sugrįžti į svorio kategoriją iki 53 kg ir ten kovoti dėl diržo.

„Jessica Andrade turi kovoti su Rose Namajunas. Rose liko 4 mėnesiai. Jei per tą laiką ji nesikaus, ji gali prarasti diržą be kovos. Aš buvau aktyvi čempionė, kitos kovotojos buvo aktyvios, nes jei tu negini titulo, tu prarandi diržą“, - aiškino J.Jedrzejczyk.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų