Vokietijos „Bundesliga“: Gelzenkircheno „Schalke“ - Dortmundo „Borussia“ | Scanpix nuotr.

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse Miuncheno „Bayern“ iškovojo lengvą pergalę, tačiau jiems ir toliau nesiseka vytis Dortmundo „Borussia“, kurie taip pat neklysta bei iškovojo dar tris taškus.

Dortmundo „Borussia“ futbolininkai išvykos rungtynėse sugebėjo įveikti Gelzenkircheno „Schalke“ vienuolikę, kurią nugalėjo rezultatu 2 – 1.

Šios rungtynės prasidėjo itin greitu „Borussia“ įvarčiu, kuris į varžovų vartus krito sužaidus vos septynias minutes. Tuomet Thomas Delaney atsilaisvino nuo jį prižiūrėjusio gynėjo ir išnaudojęs Marco Reuso perdavimą pavertė jį įvarčiu – 1 – 0.

Įsibėgėjus antram kėliniui „Schalke“ išlygino rezultatą, kadangi 61-ą minutę įgijo teisę smūgiuoti vienuolikos metrų baudinį, o jį sėkmingai realizavo Danielis Caligiuri.

Netrukus Dortmundo ekipa ir vėl buvo priekyje. 74-ą minutę Raphaelio Guerreiro perdavimas surado jaunąjį Jadoną Sancho, kuris tiksliu smūgiu pelnė pergalingą įvartį – 2 – 1.

Tuo tarpu Miuncheno „Bayern“ neturėjo daug vargo su „Nurnberg“, kuriuos lengvai įveikė rezultatu 3 – 0.

Dar pirmajame kėlinyje lenkas Robertas Lewandowskis pasižymėjo dviem įvarčiais. 9-ą minutę jis laimėjo oro dvikovą ir smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus, o 27-ą minutę liko nedengiamas ir pirmasis suskubęs prie atšokusio kamuolio nuginklavo vartininką – 2 – 0.

Antro kėlinio pradžioje bavarų pergalę įtvirtino Frankas Ribery, kuris 56-ą minutę pirmasis atsidūrė prie atšokusio kamuolio ir tiksliu smūgiu pasiuntė jį į vartus – 3 – 0.