Vyrų 10 km sprintas | Scanpix nuotr.

Slovėnijoje tęsiasi pirmasis šio sezono pasaulio biatlono taurės etapas. Penktadienį jame surengtos vyrų 10 km sprinto lenktynės.

Pergalę šventė norvegas Johannesas Thingnesas Boe. Jis padarė vieną klaidą šaudykloje, bet trasoje buvo neprilygstamas ir finišavo per 23 min. 46.3 sek. Du artimiausi norvego persekiotojai šaudė be klaidų – antras buvo prancūzas Antoninas Guigonnat (+16.1 sek.), o trečias liko rusas Aleksandras Loginovas (+16.4). Netikėtai prastai pasirodė viena ryškiausių pasaulio biatlono žvaigždžių prancūzas Martinas Fourcade‘as. Ketvirtadienį 20 km lenktynes laimėjęs M.Fourcade‘as suko tik 1 baudos ratą, bet trasoje buvo gerokai lėtesnis nei įprasta ir užėmė tik 24-ą vietą (+1:12.2).

Lietuvos sportininkai nepelnė įskaitinių pasaulio taurės taškų ir nepateko į sekmadienį vyksiančias persekiojimo lenktynes. Arčiausiai šio tikslo buvo Tomas Kaukėnas, užėmęs 62-ą vietą (+2:04.8, 1). Jį nuo 60-uko ir patekimo į persekiojimo lenktynes skyrė 4.2 sek. Ketvirtadienį žibėjęs Karolis Dombrovskis liko 74-as (+2:21.0, 1), o Vytautas Strolia – 80-as (+2:31.8, 2) tarp 110 sportininkų.

Šeštadienį 7,5 km sprinte dalyvaus ir moterys. Varžybos Slovėnijoje baigsis sekmadienį, kai vyks tiek vyrų, tiek moterų persekiojimo lenktynės.

02-28 „Nevėžis“ 18:00 „Lietkabelis“
03-02 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Rytas“
03-02 „Nevėžis“ 17:20 „Šiauliai“

02-21 Maskvos CSKA 19:00 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
02-21 Stambulo „Anadolu Efes“ 19:30 Pirėjo „Olympiakos“
02-21 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Tel Avivo „Maccabi“
02-21 „Barcelona“ 22:00 Vitorijos „Baskonia“
02-22 Stambulo „Darussafaka“ 19:15 Stambulo „Fenerbahce“