Tysono Fury - Deontay Wilderio kovos akimirka | Scanpix nuotr.

Tysono Fury - Deontay Wilderio kovos akimirka | Scanpix nuotr.

 Kovoje dėl WBC sunkiasvorių čempiono titulo tarp brito Tysono Fury ir amerikiečio Deontay Wilderio bokso sirgaliai išvydo puikų šou, nuostabius sugebėjimus ir stiprius smūgius. Visgi, nugalėtojo pasaulis neišvydo: buvo paskelbtos kontraversiškos lygiosios, nors didžiąją kovos dalį kontroliavo T.Fury. Vienas iš teisėjų 115-111 matė D.Wilderio pergalę, kitas - 114-112 T.Fury, o trečiasis užfiksavo lygiąsias 113-113.

D.Wilderį išgelbėjo stiprus smūgis dvyliktame raunde, po kurio T.Fury prigulė ant ringo grindų, o pats D.Wilderis jau galvojo, kad viskas yra baigta. Visgi T.Fury sugebėjo pakilti ir tęsti kovą taip, lyg nieko nebūtų buvę.

Teisėjas Jackas Reissas nesustabdė kovos, o vietoje to įsitikino, ar T.Fury gali tęsti kovą ir galiausiai tai leido padaryti.

„Aš vertinau šiuos vyrukus visą kovą, o dvyliktame raunde jie boksavosi iš širdies. Buvo daug smūgių, tačiau jie didelės žalos nedarė nei vienam iš kovotojų“, - sakė J.Reissas. „Į dvyliktą raundą jie išėjo jau pavargę, tačiau nelabai susižeidę. Kai T.Fury praleido smūgį ir krito ant žemės, tai buvo neįtikėtinas nokdaunas. Tuo metu mano mintyse buvo du dalykai: pirma, visada skaičiuoti čempioną patraukus į šoną ir antra, pažiūrėti, kaip nokdaune esantis vyrukas jaučiasi. Taigi, kai aš pritūpiau ir pradėjau skaičiuoti, aš tiesiog lėkiau ir žiūrėjau, ar jis mato mano rankas ir girdi mano balsą.

Aš sakiau trys, keturi.. jis pradėjo rodyti mimikas, todėl žinojau, kad jis yra budrus ir kai aš pasakiau penki, jo akys atsimerkė taip lyg aš būčiau jį išgąsdinęs. Jis apsisuko ir atsikėlė ir sakė: „Man viskas gerai, Jackai, man gerai“. Aš paklausiau, ar jis nori tęsti ir jis pasakė „taip“. Uždėjo rankas ant mano pečių, aš jas nuėmiau ir pasakiau praeiti į kampą, sugrįžti pas mane ir parodyti, kad jam viskas yra gerai. Jis tai padarė ir mes tęsėme kovą.

Tai yra teisėjo galimybė įsitikinti, kad sužeistas kovotojas gali protingai apginti save, nes jis eis į kovą, o jo varžovas norės jį pribaigti. Žmonės norėjo, kad jis paeitų tiesia linija, tačiau bet koks girtas žmogus gali eiti tiesia linija. Daktarai mus išmokė, kad sunku paslėpti savo būseną, jeigu tau reikia pakeisti kryptį. Tą aš ir liepiau jam padaryti“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


ddsa
2018-12-06 15:46:50
poooxuj nu duxas anglicenas ir monkey koks skritumas kas cia laimejo kas ne.
Atsakyti
Sieras
2018-12-06 19:31:06
gaila tavo tevu, toki gaidi augina...baisu
Sierai
2018-12-06 20:39:25
Is dalies jis teisus, vienas klounas, kitas (monkey) juodis mum neturi but idomus.. Boksas yra tik boksas, cia nevisas gyvenimas.. Reik pripazint, kad po Lewis, Klichko, sunkiam svori tik Joshua yra.. Cia buvo kaip mercine kova.. Matom, ka Kavaliauskas daro.. O kpvos negauna su krafordu.. Realia, tik Usikas gali iveikt Joshua
Viskas ok
2018-12-06 15:29:26
Su skaiciavimu buvo.. Ant 9 atsistojo
Atsakyti
Hm
2018-12-06 14:29:14
Viska jis gerai padare ir nematau net reikalo apie tai kalbeti. Kaip sakoma geras teisejas- nematomas.
Atsakyti


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 06-29 Panevėžys 16 : 00 Žalgiris
Šeš 06-29 Kauno Žalgiris 18 : 00 Palanga
Šeš 06-29 Sūduva 19 : 00 Atlantas
Šeš 06-29 Riteriai 20 : 00 Stumbras
Tre 07-03 Sūduva 20 : 00 Kauno Žalgiris

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141