rungtynių akimirka  | NKL nuotr.

rungtynių akimirka | NKL nuotr.

Lietuvos (9/1) rinktinė pasaulio čempionato atrankos turnyro etapo „langą“ baigė triuškinama pergale.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai namuose 79:62 (26:11, 17:28, 24:10, 12:13) sutriuškino Kroatijos (4/6) krepšininkus.

Mūsiškiai jau turi vietą pasaulio čempionate ir kroatus grupės rungtynėse įveikė antrą kartą.

Lietuvius į priekį vedė 15 taškų pelnęs Renaldas Seibutis, 12 įmetė Martynas Echodas, o Rokas Giedraitis surinko 10.

Lietuviai geriau pradėjo mačą ir dviženklį pranašumą įgijo dar pirmajame kėlinyje, kai Renaldo Seibučio tritaškis didino šeimininkų atotrūkį 21-9. Kėlinio pabaigoje paskutinius tris taškus įmetė Martynas Echodas ir Lietuva pirmavo 26-11. 

19-ąją dvikovos minutę po R.Seibučio tritaškio lietuviai dar pirmavo dviženkle persvara 43-33, tačiau paskutinius šešis pirmosios mačo dalies taškus įmetė kroatai. Mūsiškiai prieš ilgąją pertrauką buvo priekyje 43-39.

Įpusėjus trečiajam kėliniui lietuviai pirmavo penkiais taškais. Tada šeimininkai kėlinį pabaigė atkarpą 13-0 ir savo persvarą didino 67-49. Ketvirtojo kėlinio viduryje M.Echodo taškai didino šeimininkų persvarą iki 20 taškų ir jie atgal nebesižvalgė.

D.Adomaičio auklėtiniai kitas rungtynes žais vasario 22 dieną, kai susitiks su Olandijos rinktine.

Lietuva: Renaldas Seibutis 15, Martynas Echodas 12 (10 atk. kam.), Rokas Giedraitis 10, Arnas Butkevičius ir Mantas Kalnietis po 8, Jonas Mačiulis ir Mindaugas Girdžiūnas po 7.

Kroatija: Miro Bilanas 12, Tomislavas Žubčičius 11, Jakovas Mustapičius 10, Marinas Rožičius 8, Domagojus Bosnjakas 5. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (9)
Registruoti
Anoniminiai (9)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

01-22 „Dzūkija“ 18:30 „Lietkabelis“
01-23 „Neptūnas“ 17:00 „Cbet“
01-23 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Juventus“

2020/21 m. Eurolyga

01-22 „Žalgiris“ 20:00 „Olympiacos“
01-22 „Crvena Zvezda“ 20:00 „Barcelona“
01-22 CSKA 21:00 „Fenerbahče“
01-22 „Baskonia“ 22:00 ALBA
01-26 „Anadolu Efes“ 19:30 „Crvena Zvezda“
01-26 „Fenerbahče“ 19:45 „Maccabi“
01-26 „Chimki“ 21:00 „Bayern“
01-26 „AX Armani“ 21:45 „Olympiacos“
01-26 „Barcelona“ 22:00 „Zenit“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 01-23 Aston Villa 22 : 00 Newcastle United
Ant 01-26 Crystal Palace 20 : 00 West Ham United
Ant 01-26 Newcastle United 20 : 00 Leeds United
Ant 01-26 West Bromwich … 22 : 15 Manchester City
Ant 01-26 Southampton 22 : 15 Arsenal