Karolis Brusokas | D.Lukštos nuotr.

Karolis Brusokas | D.Lukštos nuotr.

 Šakių „Vyčio“ komanda savaitgalį žengė į antrą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) reguliaraus sezono pusę ir ją pradėjo nesėkme Gargžduose. Nepaisant to, šiuo metu „Vyčio“ ekipa antroje pagal pajėgumą šalies lygoje žengia trečioje vietoje ir nusileidžia lygos debiutantams Palangos „Kuršiams“ bei Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“.

Į Šakių komandą po pertraukos prieš sezoną sugrįžęs Karolis Brusokas mano, kad pirmoji sezono dalis jo komandai nebuvo prasta, tačiau pripažino, kad bangavimo tiek jai, tiek jam pačiam tikrai netrūksta

„Manau, kad pirma sezono pusė buvo tikrai gera, tik tiek, kad pralaimėjome keletą rungtynių, kurias tikrai galėjome laimėti.  Asmeniškai pačiam pirma sezono pusė buvo labai banguota, nes buvo ir gerų, ir prastų rungtynių. Iš kitos pusės – man svarbiausios yra komandos pergalės“- svarstė 27-erių metų krepšininkas.

Pralaimėję pirmą sezono susitikimą Šakių „Vyčio“ krepšininkai vėliau turėjo aštuonių iš eilės laimėtų rungtynių seriją, o po jos - trijų pralaimėtų rungtynių seriją. Pasak „Vyčio“ vidurio puolėjo, tam nemažą įtaką daro žaidėjų, tarp kurių ir jo paties, traumos.

„Galbūt įkritome į mažą duobelę, kuriai įtakos turėjo ir tai, kad keli žaidėjai vienas po kito patyrė traumas, tuo pačiu ir aš. Tai apsunkino ir treniruočių procesą bei šiek tiek išmušė komandą iš ritmo. Pačiam trauma buvo nemaloni ir galima sakyti buvo patirta lygioje vietoje. Dėl jos negalėjau sportuoti porą savaičių, o tai šiek tiek išmušė iš vėžių ir fiziškai, ir psichologiškai. Kartais jaučiu skausmus ir dabar, bet esu atsigavęs. Šiuo metu grįžtu į tą forma kuri buvo prieš traumą“,- „Vyčio“ svetainei pasakojo K. Brusokas.

Mėnesio pabaigoje „Vyčio“ laukia dvikova su Palangos „Kuršių“ ekipa, kurios šiemet įveikti pirmame susitikime nepavyko. K. Brusoko nuomone, kad rezultatai būtų dar geresni, komandai trūksta geresnio trenerio nurodymų išpildymo.

„Manau, kad mums trūksta geresnio trenerio prašomų dalykų išpildymo, nes ne visada pavyksta tą padaryti. Treneris viską stengiasi pateikti kuo aiškiau, tačiau mums kartais pritrūksta koncentracijos ir nesugebame to išpildyti idealiai. Jei pavyktų tą padaryti, rezultatai būtų dar geresni“,- geresnio žaidimo paieškų planą atskleidė „Vyčio“ narys.

Šiemet 202 centimetrų ūgio puolėjas NKL pirmenybėse per kiek daugiau nei 18 minučių vidutiniškai pelno po 9 taškus ir atkovoja po 6,5 kamuolio per rungtynes. Pasak krepšininko, NKL lygis tikrai aukštas.

„NKL lygis kasmet yra pakankamai aukštas, o pati lyga yra labai konkurencinga. Tą puikiai iliustruoja komandų rezultatai ir manau, tai suteikia šiai lygai žavesio ir įdomumo“,- svarstė pernai Prancūzijoje rungtyniavęs žaidėjas.