„Lime Lamborghini Aventador“ | Organizatorių nuotr.

„Lime Lamborghini Aventador“ | Organizatorių nuotr.

 Kovinio sporto žvaigždė airis Conoras McGregoras eilinį kartą prisidarė problemų su teisėsauga. Airijos žiniasklaida praneša, kad airis gerokai viršijo greitį.

Kildero apygardoje leidžiamas greitis siekia 60 mylių per valandą (apie 96 km/val.), o C.McGregoras, teigiama, važiavo 95 mylių per valandą greičiu (apie 153 km/val.). Airiui pareikšti keturi kaltinimai, vienas iš jų – dėl greičio viršijimo, o kiti trys susiję su jo vairuotojo pažymėjimu.

C.McGregoras teisme turėjo pasirodyti praėjusį trečiadienį, bet to nepadarė. Teisėjas Desmondas Zaidanas atsisakė pradėti svarstymą, esant tik C.McGregoro atstovui. Posėdis perkeltas į kitą trečiadienį, o C.McGregorui vėl liepta atvykti į teismo rūmus.

Airiui turėtų būti skirta apie 350 eurų bauda ir penki baudos taškai.

Beje, sekmadienį C.McGregoras „twitter“ tinkle patvirtino, kad 2019 m. planuoja toliau kovoti. Tiesa, iš jo žinutės galima suprasti, kad jis dar nėra apsisprendęs, ar kovos bokso ringe, ar UFC narve.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.