Monchengladbacho „Borussia“ | Scanpix nuotr.

Monchengladbacho „Borussia“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionate iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Hannover“, kuriuos įveikė rezultatu 4 – 1 ir įsitvirtino antroje vietoje.

Rungtynės prasidėjo dviem laibai greitais įvarčiais. „Hannover“ jau pirmąją minutę išsiveržė į priekį, kai Bobby Woodas sulaukė gero komandos draugo perdavimo ir pavertė jį taikliu smūgiu. Vos po šešių minučių „Borussia“ jau išlygino rezultatą, kai Thorganas Hazardas taip pat išnaudojo komandos draugo perdavimą ir nukreipė kamuolį į vartų kampą – 1 – 1.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje „Borussia“ išsiveržė į priekį, kadangi 44-ą minutę Michaelis Langas sulaukė erdvės baudos aikštelėje ir nubaudė varžovus įvarčiu.

58-ą minutę „Borussia“ dar labiau padidino savo atotrūkį, kai 58-ą minutę Larsas Stindlas sulaukė T.Hazardo perdavimo ir smeigė kamuolį į vartus – 3 – 1.

77-ą minutę Monchengladbacho ekipa įtvirtino savo pergalę dar vienu taikliu smūgiu, kurį atliko varžovų gynėjų išvengęs Denisas Zakaria – 4 – 1.

Pen 10-25 Mainz 05 21 : 30 Köln
Šeš 10-26 Schalke 04 16 : 30 Borussia Dortmund
Šeš 10-26 Freiburg 16 : 30 RB Leipzig
Šeš 10-26 Paderborn 16 : 30 Fortuna Düsseldorf
Šeš 10-26 Hertha BSC 16 : 30 Hoffenheim
Šeš 10-26 Bayern München 16 : 30 Union Berlin
Šeš 10-26 Bayer Leverkusen 19 : 30 Werder Bremen