„Milan“ futbolininkai Italijos „Serie A“ pirmenybėse nesugebėjo išsaugoti praktiškai turėtos pergalės ir praleidę įvartį paskutinę sekundę sužaidė rezultatu 1 – 1 su Romos „Lazio“.

Pirmasis rungtynių įvartis buvo pelnytas vos 78-ą minutę, kuomet Franckas Kessie atliko stiprų ir labai tikslų smūgį, kurio varžovų vartininkas atremti nesugebėjo.

Namuose žaidę „Lazio“ dominavo tiek pagal kamuolio kontrolę, tiek ir pagal sukurtas progas bei atliktus smūgius, tačiau tik pačioje rungtynių pabaigoje sugebėjo pakeisti rungtynių rezultatą.

94-ą minutę Joaquinas Correa pirmasis suskubo prie atšokusio kamuolio ir nedvejodamas nukreipė jį į vartų kampą.