Marcusas Rashfordas | Scanpix nuotr.

Marcusas Rashfordas | Scanpix nuotr.

Pastaruoju metu netrūksta gandų, jog Marcusu Rashfordu intensyviai domisi Madrido „Real“ klubas. Buvęs „Manchester United“ puolėjas Dimitaras Berbatovas pripažino, kad Anglijos futbolininkas gali susigundyti galimybe persikelti rungtyniauti į Ispaniją, jei „Raudonieji velniai“ neįdės visų pastangų, kad jį išlaikytų savo gretose.

„Manęs visiškai nenustebino gandai, jog Marcusas Rashfordas gali palikti „Manchester United“. Manau, kad Jose Mourinho turėtų jam suteikti daugiau žaidimo laiko. Įgaudamas patirties jis vis tobulės, mes galime matyti, kaip jis rungtyniauja, kai atstovauja Anglijos rinktinei.

M.Rashfordui nepasiekė optimalios formos rungtyniaujant „Man United“ klube šį sezoną, tačiau jis yra geras žaidėjas, kurio laukia šviesi ateitis. Tačiau jei jis nėra laimingas dėl to, kiek laiko gauna žaisti, galiu suprasti, kodėl jis gali pradėti galvoti apie kitas pasirinkimo galimybes.

Labai liūdėčiau, jei jis išvyktų. „Manchester United“ turi padaryti viską, kad jį išlaikytų. „Real“ nėra būtinai tas klubas, į kurį jis persikels, kad gautų daugiau žaidimo laiko. Tačiau, kai esi sutrikęs, kartais pamiršti apie detales ir tave suvilioja didis komandos vardas. Tada pagalvoji, jog jei negauni šanso čia, kodėl gi nepabandžius kitur. Tačiau nenoriu, kad tai įvyktų.

Svarbu, kad akademijose užaugę žaidėjai gautų savo šansą. Nenorime, kad dar kuris nors žaidėjas atsidurtų Paulio Pogbos situacijoje, kai „United“ turėjo sumokėti didelius pinigus, kad vėl jį susigrąžintų“,- kalbėjo D.Berbatovas.

 

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų