Conoras McGregoras ir Chabibas Nurmagomedovas | Scanpix nuotr.

Conoras McGregoras ir Chabibas Nurmagomedovas | Scanpix nuotr.

 Rusas Chabibas Nurmagomedovas ir airis Conoras McGregoras laukia lemiamos Nevados atletikos komisijos posėdžio. Gruodžio 10 d. turėtų paaiškėti galutinės bausmės, kurių sulauks kovotojai už savo elgesį „UFC 229“ turnyre.

Nepaisant to, kokios baudos jiems bus skirtos, abu kovotojai vis dar turi kontraktus su UFC. C.McGregoro kontraktas galioja dar penkioms kovoms, o C.Nurmagomedovo – vos vienai. Neatmetama galimybė, kad po dar vienos kovos UFC C.Nurmagomedovas, bent jau trumpam, paliks šią organizaciją ir tiesiogiai ves derybas su Floydu Mayweatheriu. Bent jau tokį scenarijų „piešia“ ruso agentas Ali Abdelazizas.

Buvęs MMA kovotojas Brendanas Schaubas, dabar žinomas kaip kovinio sporto ekspertas, pasidalino turima informacija apie tai, kad UFC jau išrinko artimiausius varžovus C.McGregorui ir C.Nurmagomedovui. Anot B.Schaubo, C.McGregorui siūloma kovoti su Donaldu „kaubojumi“ Cerrone‘u, o C.Nurmagomedovui – su Tony Fergusonu.

„UFC man pranešė, kad bando suorganizuoti Conoro kovą su kaubojumi. Kontraktas jau yra paruoštas ir išsiųstas Conorui. Dabar UFC laukia Conoro sprendimo, kuris turi nuspręsti, ar nori kovos su kaubojumi, ar ne. Dana White‘as anksčiau minėjo, kad Chabibui kitas varžovas dar neišrinktas, bet tai nėra tiesa. Chabibui yra siūloma kova prieš Tony Fergusoną“, - savo laidos eteryje kalbėjo B.Schaubas.

Beje, pastaruoju metu iššūkių C.McGregorui netrūksta. T.Fergusonas „twitter“ tinkle pareiškė, kad galėtų nugalėti airį tiek MMA narve, tiek bokso ringe.

„Jaučiu, kad geriausiai pasirodau prieš kairiarankius kovotojus. Prieš juos kovas dažniausiai baigiu anksčiau laiko. Manau, kad jei kovočiau prieš Conorą narve ar bokso ringe, jis „sulūžtų“ per keletą raundų. Mano atletiškumas ir fizinis pasirengimas jam nepaliktų vilčių“, - rašė T.Fergusonas.

Optimistiškai kalbėjo ir neseniai 7-ą pergalę iš eilės UFC narve šventęs argentinietis Santiago Ponzinnibio: „Conoras gerai įžeidinėja varžovus ir yra geras verslininkas, bet aš geresnis kovotojas. Galėčiau nugalėti jį ir stovėsenoje. Turiu daugiau jėgos, mano smūgiai tikslesni, todėl tikrai jį nokautuočiau. Tą patį padaryčiau ir prieš GSP. Jis jau senis. Esu jo gerbėjas.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų