rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Johnas Wallas pelnė 30 taškų, Bradley Bealas įmetė 27 ir duobėje esanti Vašingtono „Wizards“ (6/11) iškovojo pergalę.

Ji namuose 125:118 (21:40, 33:33, 32:22, 39:23) įveikė Los Andželo „Clippers“ (11/6) krepšininkus.

JAV sostinės komanda panaikino 24 taškų deficitą ir laimėjo dėka paskutinio kėlinio, kurį laimėjo 39-23.

Šiame ketvirtyje J.Wallas, B.Bealas ir Jeffas Greenas pelnė po 10 taškų.

„Wizards“ atsiliko 24 taškais antrajame ketvirtyje, po trijų kėlinių šeimininkų deficitas buvo devyni taškai, o likus žaisti 2:33 minutei J.Wallas išvedė komandą į priekį 115-113.

Vašingtono komanda nutraukė „Clippers“ penkių pergalių seriją, o likus žaisti 34,5 sekundėms iš aikštės išvytas vienas jos lyderių Lou Williamsas.

„Clippers“: Tobias Harrisas 29 (9 atk. kam.), Montrezlas Harrellas 20, Shai Gilgeous-Alexanderis ir Lou Williamsas po 17, Marcinas Gortatas ir Mike‘as Scottas po 9.

„Wizards“: Johnas Wallas 30 (8 rez. perd.), Bradley Bealas 27, Jeffas Greenas 20, Tomas Satoransky 13, Markieffas Morrisas 12, Otto Porteris 11, Thomasas Bryantas 7.

Šeš 06-22 Atlantas 15 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 06-22 Stumbras 17 : 00 Panevėžys
Šeš 06-22 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Sek 06-23 Žalgiris 19 : 00 Palanga