Ilja Četvertakas | Organizatorių nuotr.

Ilja Četvertakas | Organizatorių nuotr.

 Lietuvos ledo ritulio rinktinės puolėjas 21-erių metų Ilja Četvertakas pagaliau rado vietą stipresniame klube.

Sezoną Kanados jaunimo (iki 21 metų) lygoje (GMHL) pradėjęs ir ten dominavęs lietuvis persikėlė į Norvegiją. I.Četvertakas sukirto rankomis su Lietuvoje gerai žinomu Haldeno „Comet“ klubu, žaidžiančiu antroje pagal pajėgumą šalies lygoje. Čia I.Četvertakas prisijungė prie dar dviejų puolėjų iš Lietuvos – Ugniaus Čižo bei Pauliaus Gintauto. „Comet“ gretose sezoną pradėjo ir gynėjas Jaunius Jasinevičius, bet jo ateitis lieka neaiški dėl problemų su dopingo vartojimu.

I.Četvertakas GMHL lygoje atstovavo „Niagara-on-the-Lake Nationals“ klubui. Per 16 GMHL rungtynių jis įmušė 28 įvarčius ir atliko 38 rezultatyvius perdavimus. I.Četvertakas lapkričio pradžioje atstovavo Lietuvos vyrų rinktinei Baltijos taurės turnyre, o 2018 m. balandį buvo ir „auksinėje“ Lietuvos rinktinėje, laimėjusioje pasaulio IB čempionatą

„Žaisdamas „Turkish Airlines Baltic Challenge Cup“ turnyre gavau kelis pasiūlymas, tačiau jie manęs nesudomino, tad mano prioritetas buvo sugrįžimas į Kanadą. Pasibaigus turnyrui jau rinkausi datą skrydžiui atgal, tačiau tuomet vieną vakarą sulaukiau Ugniaus ir Pauliaus žinučių. Jie pasiteiravo ar aš nenorėčiau atvykti į jų klubą ir aš nedvejodamas atsakiau – taip.

Vėliau sužinojau, kad „Comet“ klubo menedžeris stebėjo šio turnyro rungtynes su Japonija ir mane įsiminė. Vėliau jis informacijos apie mane pasiteiravo Ugniaus ir Pauliaus, o galiausiai viskas baigėsi tuo, kad aš jau ką tik iš po savo pirmosios treniruotės šioje komandoje. Viskas įvyko labai neįtikėtinai“, - apie persikėlimą į Norvegiją hockey.lt papasakojo I.Četvertakas

„Comet“ klubas su 30 taškų tarp 10 lygos komandų užima 3-ią vietą ir toliau taikosi į vietą elitinėje šalies lygoje. Beje, antroje Norvegijos lygoje žaidžia ir Aimas Fiščevas. Jo atstovaujama „Furuset“ komanda su 5 tšk. užima 9-ą poziciją.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.