„Vyčio“ ir „FP Halle-Gooik“ rungtynės Vidmanto Balkūno / BNS foto nuotr.

„Vyčio“ ir „FP Halle-Gooik“ rungtynės Vidmanto Balkūno / BNS foto nuotr.

 Šeštadienį Alytaus arenoje baigiasi UEFA salės futbolo Čempionų lygos elitinio etapo A grupės kovos. Pirmą kartą istorijoje šiame etape žaidžia ir stipriausia Lietuvos komanda Kauno „Vytis“.

Trečiojo turo rungtynėse Slovėnijos čempionai „Dobovec“ kiek netikėtai 5:4 (3:2) nugalėjo stipriausią Belgijos klubą „FP Halle-Gooik“. „Dobovec“ po šios pergalės su 6 tšk. užsitikrino antrą vietą grupėje, o „FP Halle-Gooik“ su 3 tšk. užėmė trečią poziciją.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Rokas Mordejus (2:28 ir 2:57 min.), o po vieną – Robertas Grbičius (19:46), Denisas Totoškovičius (30:09) ir Žiga Čehas (34:54). Belgijos klubo gretose dubliu pasižymėjo Gonzalo Galanas Carsi (2:14 ir 17:08), o po įvartį pridėjo Diogo (28:33) bei Alessandro Patias (38:02).

„Dobovec“ pirmajame ture 1:5 neprilygo Madrido „Inter“ (Ispanija), o vėliau tik po atkaklios kovos 2:1 nugalėjo „Vytį“. Tuo tarpu „FP Halle-Gooik“ kauniečius nugalėjo rezultatu 5:2 ir buvo arti sensacijos prieš „Inter“, kai pralaimėjo tik 3:4.

Grupės kovos Alytuje baigsis šeštadienį vakare. Paskutinėse rungtynėse nuo 20 val. susitiks „Vytis“ ir čempionų titulą ginantis „Inter“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-25 „Nevėžis-Optibet“ 15:00 „Šiauliai“
10-25 „Cbet“ 15:30 „Dzūkija“
10-25 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“
10-30 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“

2020/21 m. Eurolyga

10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 18 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 18 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 18 : 00 Riteriai