Joanna Jedrzejczyk | Scanpix nuotr.

Joanna Jedrzejczyk | Scanpix nuotr.

 Gruodžio 8-ą dieną vyksiančiame „UFC 231“ turnyre paaiškės naujoji moterų svorio kategorijos iki 57 kg pasaulio čempionė. Nicco Montano dėl problemų metant svorį negalėjo ginti diržo, todėl „UFC 231“ turnyre dėl jo susikaus 30-metė kirgizė Valentina Ševčenko ir 31-erių metų lenkė Joanna Jedrzejczyk.

Lenkijos kovotoja ilgus metus dominavo svorio kategorijoje iki 53 kg, kol ją sustabdė Rose Namajunas. J.Jedrzejczyk „UFC 231“ turnyre mėgins tapti pirma moterimi UFC istorijoje, iškovojusia antros skirtingos svorio kategorijos pasaulio čempionės diržą.

„Tiesą pasakius, jaučiuosi puikiai. Mano kūnas greičiau atsigauna po krūvių, miegu geriau, valgau daugiau ir esu geresnės nuotaikos. Paskutinius 15 metų buvau įpratusi intensyviai mesti svorį, o dabar galiu valgyti daugiau nei anksčiau. Suprantu, kad keletas paskutinių dienų nebus lengvos, bet kol kas jaučiuosi puikiai. Manau, kad svorio kategorijoje iki 57 kg būsiu dar stipresnė“, - teigė J.Jedrzejczyk.

Tiesa, lenkė ateityje vis tiek žada sugrįžti į sau įprastą svorio kategoriją, kur kol kas karaliauja R.Namajunas: „Taip, aš ten sugrįšiu. Tikiuosi, kad Rose Namajunas buvo gera UFC čempionė. Juk ji diržą turi jau visus metus. Kai praradau diržą, klausinėjau savęs, ką daryti toliau, bet dabar praėjo metai nuo tos kovos ir esu puikios nuotaikos. Turiu ištikimus gerbėjus, turiu gerą gyvenimą ir už narvo ribų, o kitąmet noriu kovos ir dėl svorio kategorijos iki 53 kg čempionės diržo.“

J.Jedrzejczyk MMA narve turi 15 pergalių ir 2 pralaimėjimus, patirtus prieš R.Namajunas. V.Ševčenko sąskaitoje yra 15 pergalių ir 3 nesėkmės.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

beabejo
2018-11-17 11:05:13
sitai lenkei pirmiausia tai reiketu susitvarkyti mentalines problemas, nes is isvaizdos ir kalbu, tai ryskiai su galva ne viskas tvarkoj
Atsakyti