Tautų lyga: Kroatija - Ispanija | Scanpix nuotr.

Tautų lyga: Kroatija - Ispanija | Scanpix nuotr.

Ispanijos rinktinės treneris Luisas Enrique nenori susitaikyti su pralaimėjimu Kroatijai ir sako, kad tai jų atžvilgiu buvo nesąžininga, tačiau dėl to kaltina ne varžovus.

Pralaimėjimu rezultatu 2 – 3 pasibaigusiose rungtynėse ispanai du kartus lygino rezultatą, tačiau galiausiai turėjo nusileisti kroatams po vėlyvo jų įvarčio 93-ią susitikimo minutę.

„Sukūrėme daug progų pasižymėti, kai kuriose situacijose atrodė tiesiog neįmanoma, kad kamuolys nepatektų į vartus. Tačiau mes vis pataikydavome į vartų konstrukciją ar kitur, bet ne į vartus. Futbolas mums buvo nesąžiningas.

Pirmojo varžovų įvarčio metu padarėme klaidą, antrasis buvo pelnytas standartinės situacijos metu, o su trečiuoju pabaigoje jiems pasisekė. Antroje žaidimo dalyje nusipelnėme daug daugiau. Mes tikrai nenusipelnėme pralaimėjimo, bet toks jau yra futbolas, turime su tuo susitaikyti“, - teigė L.Enrique.

Sužaidę visas keturias rungtynes ispanai savo grupėje užima pirmą vietą, tačiau ją gali prarasti tiek anglams, tiek kroatams, kuriems pakanka paskutinėse rungtynėse iškovoti pergalę, kad aplenktų L.Enrique auklėtinius taškais.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 02-17 Chelsea 22 : 00 Manchester United
Tre 02-19 Manchester City 21 : 30 West Ham United