Chabibas Nurmagomedovas ir Zubaira Tuchugovas | Instagram.com nuotr

Chabibas Nurmagomedovas ir Zubaira Tuchugovas | Instagram.com nuotr

  Skandalas po „UFC 229“ turnyre vykusios ruso Chabibo Nurmagomedovo ir airio Conoro McGregoro kovos vis dar nesibaigė. Šie kovotojai savo bausmę sužinos gruodžio 10 d. Nevados atletikos komisijos posėdyje, tačiau sankcijos gresia ne tik jiems.

Jau lapkričio 14 d. Nevados atletikos komisija rinkosi į kitą posėdį, kur svarstė dar keleto „UFC 229“ chaose dalyvavusių sportininkų nusižengimus ir sprendė, ar pratęsti jų suspendavimo terminą. Paskelbta, kad tarp įtariamųjų yra Zubaira TuchugovasDillonas DanisasAbubakaras NurmagomedovasRizvanas Magomedovas ir Esedulla Emiragajevas. Tiesa, dviejų pastarųjų vyrų bylos trečiadienį nebuvo svarstytos.

Z.Tuchugovui, D.Danisui ir A.Nurmagomedovui nuspręsta pratęsti suspendavimo laikotarpį, kol tęsis tyrimas. Jų tikslias bausmes ruošiamasi paskelbti gruodį arba kitų metų sausį. Pranešama, kad lapkričio 14 d. posėdyje nepasirodė nė vienas iš kaltinamųjų.

C.McGregoro bičiulį D.Danisą po „UFC 229“ turnyro užsipuolė iš narvo iššokęs C.Nurmagomedovas. Rusas vėliau aiškino, kad D.Danisas savo žodžiais įžeidinėjo jo šeimą ir religiją.

Z.Tuchugovas be leidimo įšoko į narvą ir ten puolė C.McGregorą, kuriam smogė iš pasalų. Kartu su Z.Tuchugovu į narvą šoko ir A.Nurmagomedovas su E.Emiragajevu, kėlę chaosą narve. Tuo tarpu R.Magomedovas „darbavosi“ už narvo ribų, kur kilo susistumdymas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2019/2020

11-23 „CBET“ 17:00 „Pieno žvaigždės“


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 11-22 Žalgiris 19 : 00 Atlantas
Šeš 11-23 Kauno Žalgiris 13 : 00 Panevėžys
Šeš 11-23 Riteriai 13 : 00 Sūduva