„Chievo“ puolėjas Cyrilas Thereau (deš.) džiaugiasi įvarčiu | AFP/Scanpix nuotr.

„Chievo“ puolėjas Cyrilas Thereau (deš.) džiaugiasi įvarčiu | AFP/Scanpix nuotr.


Antradienio vakarą Italijoje buvo pradėtas 36 „Serie A“ turas ir sužaistas vienas mačas. Jame susitiko „Roma“ ir Veronos „Chievo“ klubai. Šiame mače dramatišką pergalę pačioje rungtynių pabaigoje iškovojo „Chievo“ klubas rezultatu 1-0.


Šiose rungtynėse Italijos sostinės klubas ant atsarginių suolelio laikė vartininką iš Lietuvos Tomą Švedkauską, kuris progos pasirodyti aikštėje negavo, kadangi komandos vartus gynė prieš tris dienas nosį susilaužęs Bogdanas Lobontas.


Mačo pradžioje „Chievo“ narys Dario Dainelli vos neįsimušė į savus vartus, o po to pavojingai kontratakavo Veronos miesto klubo puolėjas Adrianas Stoianas, bet greito įvarčio įmušti nepavyko nei vienam klubui.


Praėjus daugiau nei 15 minučių, „Chievo“ vartininkas Cristianas Puggioni ne kartą gelbėjo savo vartus. Iš pradžių vartininkas numušė kamuolį nuo Mattia Destro galvos, o po to vartų sargas spėjo aplenkti Pablo Danielį Osvaldo ir pirmas atsidūrė prie kamuolio.


Daugiau rimtų progų pirmajame kėlinyje nebuvo. Tiesa, jau per pridėtą teisėjo laiką Francesco Totti atliko labai pavojingą baudos smūgį, bet „Chievo“ vartininką ir vėl gelbėjo savo vartus.


Po pertraukos „Roma“ toliau stengėsi įmušti įvartį, bet Veronos klubas patikimai gynėsi. P.Osvaldo su F.Totti vėl grasino varžovų vartams, tačiau C.Puggioni galėjo didžiuotis savo žaidimu.


Įpusėjus kėliniui „Roma“ į aikštę išleido Eriką Lamela ir Michaelą Bradley, o prieš tai į aikštę žengė ir jaunasis Alessandro Florenzi. Jie suaktyvino „Roma“ puolimą, bet tai nepadėjo įveikti „Chievo“ gynybos.


Kai jau atrodė, kad šiose rungtynėse įvarčių taip ir nebus, „Chievo“ puolėjas CyrilasThereau per pridėtą teisėjo laiką sugebėjo pasižymėti ir šis įvartis padovanojo jo klubui pergalę. Iškovojęs visus tris taškus, „Chievo“ klubas su 43 taškais pakilo į 12 vietą, o „Roma“ (58 tšk.) bent jau laikinai liko 5 vietoje.


36 turo rezultatas:  • „Roma“ 0 – 1 „Chievo“


  • 90‘ [0 – 1] Cyril Thereau


  • Tomas Švedkauskas („Roma“) - liko atsargoje


 

 

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų