„Monaco“ – PSG rungtynių akimirka  | Scanpix nuotr.

„Monaco“ – PSG rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

„Monaco“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionate net 0:4 nusileido PSG futbolininkams. Vis dar pirmosios pergalės perėmus klubo vairą laukiantis Thierry Henry pripažino, jog varžovai buvo aukštesnio lygio komanda.

„Komandos buvo skirtingų lygių. Rungtynių pabaigoje tai buvo pakankamai lengva PSG ekipos pergalė.

Nei vienas iš žaidėjų neprarado savo koncentracijos. Net ir su visomis turimomis traumomis, sukūrėme prieš PSG progas. Turime išlikti pozityvūs.

Praradome dar du žaidėjus. Tai nutinka labai dažnai. Mūsų rungtynėse būna tas pats scenarijus. Patiriame pralaimėjimus ir prarandame žaidėjus“,- teigė prancūzas.

„Monaco“ klubo viceprezidentas Vadimas Vasilyevas teigia, jog T.Henry gali jaustis saugus dėl savo darbo ir teigia, jog dėl prastų rezultatų yra kaltos patirtos futbolininkų traumos ir pasitikėjimo savo jėgomis trūkumas.

„T.Henry atvyko į klubą ilgam laikui, jis ne ugniagesys. Mes anksčiau niekada neturėjome tiek daug susižeidusių žaidėjų. Mums trūksta pasitikėjimo ir sėkmės“,- teigė klubo viceprezidentas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.