Italijos „Serie A“: „Atalanta“ - Milano „Inter“ | Scanpix nuotr.

Italijos „Serie A“ nutruko septynių ir eilės Milano „Inter“ pergalių serija. Luciano Spalletti auklėtiniai išvykoje rezultatu 1 – 4 nusileido prieš „Atalanta“.

Namuose žaidę „Atalanta“ labai greitai išsiveržė į priekį, kadangi jau 9-ą žaidimo minutę Robinas Gosensas perdavė kamuolį Hansui Hateboerui, kuris tiksliu smūgiu iš artimo atstumo pasiuntė kamuolį tiesiai į vartus.

Pačioje antro kėlinio pradžioje „Inter“ išlygino rezultatą. 46-ą minutę Gianluka Mancini sužaidė rankomis savoje baudos aikštelėje, o vienuolikos metrų baudinį realizavo Mauro Icardi – 1 – 1.

Neilgai trukus „Atalanta“ ir vėl buvo priekyje. 62-ą minutę Josipas Iličičius perdavė kamuolį G.Mancini, kuris laimėjo oro dvikovą ir smūgiu galva nuginklavo „Inter“ vartininką.

Pačioje rungtynių pabaigoje „Atalanta“ įtvirtino savo persvarą, kai 89-ą minutę Beratas Djimsitis pasiuntė kamuolį į varžovų vartus ir padidino rezultatą iki 3 – 1.

Pridėto laiko metu „Inter“ ir toliau nesisekė. 92-ą minutę Marcelo Brozovičius sulaukė antros geltonos kortelės ir buvo išvytas iš aikštės, o 94-ą minutę Alejandro Gomezas pelnė ketvirtąjį savo komandos įvartį.

Sek 01-26 Internazionale 13 : 30 Cagliari
Sek 01-26 Parma 16 : 00 Udinese
Sek 01-26 Sampdoria 16 : 00 Sassuolo
Sek 01-26 Hellas Verona 16 : 00 Lecce
Sek 01-26 Roma 19 : 00 Lazio
Sek 01-26 Napoli 21 : 45 Juventus
Šeš 02-01 Bologna 16 : 00 Brescia
Šeš 02-01 Cagliari 19 : 00 Parma