Samuelis Eto'o | RIA Novosti/Scanpix nuotr.

Samuelis Eto'o | RIA Novosti/Scanpix nuotr.

Pasak šiandienos Italijos spaudos pranešimus, Milano „Inter“ svarsto galimybę susigrąžinti puolėją Samuelį Eto‘o.

S.Eto’o 2011 metais buvo parduotas Machačkalos „Anži“ klubui. Rusijoje afrikietis tapo geriausiai apmokamu futbolininku ir per sezoną jis uždirba apie 20 milijonų eurų.

Padėjęs „Inter“ klubui laimėti Čempionų lygą, S.Eto‘o neprarado savo sportinės formos ir Rusijoje. Šiame sezone puolėjas per 33 mačus iš viso įmušė 16 įvarčių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

S.Eto‘o sutartis su „Anži“ galioja iki kitų metų vasaros, todėl šią vasarą puolėjas svarstys savo ateitį ir mąstys ar jam verta likti Rusijoje.

Tuo pasinaudoti nori „Inter“ klubas. Milano miesto ekipa ir vėl nori matyti S.Eto‘o savo gretose, kadangi šiame sezone „Inter“ puolimas nežibėjo ir buvo kamuojamas traumų.

Teigiama, kad „Inter“ klube S.Eto‘o alga ir vėl ženkliai sumažėtų. Jis gautų apie 3 milijonus eurų plius įvairūs priedai.Nicola Legrottaglie | AP/Scanpix nuotr.
Nicola Legrottaglie | AP/Scanpix nuotr.

Tuo metu oficiali naujiena iš Italijos yra tokia – „Catania“ klubo veteranas Nicola Legrottaglie pratęsė sutartį su klubu iki kito sezono pabaigos.

36 metų vidurio gynėjas nusprendė, kad jis dar gali metus žaisti aukščiausiame lygyje, todėl „Catania“ klube jis liks iki 2014 metų birželio 30 dienos.

„Šiais metais esu labai patenkintas. Aš perkopiau savo lūkesčius tiek su klubu, tiek asmeniškai bei pasiekiau du rekordus. Esu daugiausiai įvarčių įmušęs „Catania“ gynėjas per visą istoriją ir produktyviausias gynėjas, kuris dar žaidžia futbolą“, - kalbėjo N.Legrottaglie.

„Po 2014 metų aš nuspręsiu ką veiksiu toliau. Jei jausiuosi gerai, manau, kad galėčiau žaisti dar metus. Kol esu šio klubo žaidėjas, visada susitelksiu tik į rungtynes. Baigęs karjerą norėčiau tapti klubo direktoriumi arba treneriu. Tikiuosi, kad „Catania“ ateityje galės man pasiūlyti šias pareigas“, - užbaigė buvęs „Juventus“ ir „Milan“ gynėjas.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų